ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Osmanlı kendini yaktı!

26.02.2018

Başkent ekibi mutlak galibiyet parolasıyla çıktığı antalya maçında yine 3 puanı alamadı, üstelik Cikalleshi ile bir de penaltı kaçırdı. osmanlıspor küme düşme korkusunu derinden hissetmeye başladı.

Alt sıralardan kurtulma savaşı veren iki takımın maçında pozisyon boldu ama final vuruşlarında beceri yeterli değildi. Osmanlıspor’da kaptan Numan, Vrsajvic ve Serdar Gürler önemli eksiklerdi. Antalyaspor’da ise Deniz Kadah’ın hücum hattında olmayışı önemli bir kayıptı. Zaten 90 dakikaya baktığımızda bu oyuncuları iki takım da fazlasıyla aradı. İlk yarıda 20. dakikaya kadar Antalyaspor’un özellikle kanatlardan etkili ataklar yaptığını gördük. Osmanlıspor ise Sadeghian ile net fırsatı değerlendiremedi. Aslında bu topun dönüşünde Cikalleshi golü attı ama Hüseyin Göçek ile diye iptal etti. Ancak bize göre pozisyon net goldü.

Karcemarskas devleşti

İkinci devrede skora bozma çabalarında Osmanlı gole çok yaklaştı. Kazanılan penaltıyı Cikalleshi dışarı atınca, ev sahibi büyük bir avantajı da kaçırmış oldu. Emre Güral ile Antalyaspor’un iki kez golle burun buruna geldiğini gördük. Birinde Karcemarskas inanılmaz çıkardı, diğerinde Carlos neredeyse kale içinden çevirdi. Bu sonuç tabii ki Antalyaspor’u mutlu eder, çünkü deplasmanda alınan 1 puan var. Osmanlıspor ise mutlak galibiyet parolasıyla çıktığı maçta, penaltı da kaçırarak sahadan buruk ayrıldı. Başkent ekibi üzerindeki olumsuz havayı bir türlü değiştirememenin sancısını çekiyor.
0 YORUM