ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Bu defa tutturdu

20.10.2008

Ali Sami Yen´de dün gece şans melekleri Cim Bom´un yanındaydı.

Ali Sami Yen’de dün gece şans melekleri Cim Bom’un yanındaydı. Ayrıca geride kalan 6 haftada liderlik tahtına oturan Trabzon’un bir yerde tekleyeceği belliydi. Maç da bu havada başladı. Arda’nın ilk golünde genç yıldızın yeteneği kadar Tolga’nın da hatası vardı. Kritik andaki gol, dengeyi değiştirdi.
Skibbe Galatasaray’ı dün gece beşli savunmayla oynattı. Bu taktik anlayışın bir ürünüydü. Çünkü bu beşli zaman zaman hücumlara da katıldı, etkili oldu. Ataklarda Meira’yı kullanan Alman hoca, kanatların da verimli kullanılmasını sağladı. Trabzon ise orta alanda rakibin hatalarından yararlanarak tehlikeli oldu. Özellikle Serkan’ın kaptığı toplarda Gökhan ve Umut fırsatlar yakaladı ama skora katkı yapamadı. Karadeniz ekibinde Selçuk’un üretken olmayan silik futbolu Ersun Yanal’ın hesaplarını bozan faktörlerden biriydi. İlk 45 dakikada Galatasaray’da orta alanın yükünü taşıyan milli maç yorgunu Ayhan kendine yakışmayacak hatalar yaptı. Fakat maçın genelinde özverili futboluyla taktir toplamayı başardı. Aslında birbirini oynatmama anlayışı ve aşırı pres oyunu çirkinleştirdi.
İkinci yarıda Yattara değişikliği hareket getirdi ama bereket getirmedi. Lincoln’ün golü Trabzon’u adeta teslim aldı. Ancak aynı Lincoln’ün gördüğü kırmızı kart affedilecek cinsten değildi.
Geceyi özetlersek; Skibbe’nin 5-4-1 taktiği tuttu ve Trabzonspor’un yenilmezliği İstanbul’da bitti.

2 YORUM
  • petek343434 20.10.2008 05:04:27
    1

    sans melekleri yanındaymıs mactan once atıp tutuyonuz trapzon yenilmezmis yenşlincede sans melekleri oluyo zaten sizin futboldan anladıgınız sanmıyorum genclerbilirgine cok iyi demsitiniz goruyoruz hallerini şimdi burda palavra atmayın

  • Armagan_35 21.10.2008 17:25:47
    2

    Skibbe’nin taktiği Trabzon maçı taktiği 5-4-1 değil 4-2-3-1'dir Meira orta saha oynadı ama forvet oynasa da defans oyuncusu diye öyle mi yazmak gerek?