ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Biyediç'in dublesi

19.05.2008

Eskişehirspor, sezon başından beri ulaşmak istediği Süper Lig hedefine dün gece Boluspor'u yenerek yakaladı.

Eskişehirspor, sezon başından beri ulaşmak istediği Süper Lig hedefine dün gece Boluspor’u yenerek yakaladı. Gerçekten ilginç bir 90 dakikaydı. Aslında 88 dakika 10 kişi oynayan Boluspor karşısında çok da etkili olamadı Kırmızı-Siyahlılar... Dün akşamın futbol adına göz dolduran takımı Boluspor’du. Maçın 2. dakikasında Erhan’ın Sezgin’e yaptığı hareketi Selçuk Dereli, ağır bir kararla kırmızıyla cezalandırınca finalin muhteşem ambiansı bir anda buruklaştı. Böyle bir karşılaşmada Selçuk Dereli gibi tecrübeli bir hakemin bu pozisyonu sarı kartla geçiştirebileceğini düşünüyordum. Herkesin kafasında bu kırmızı karttan sonra “Acaba Selçuk Dereli bunu 3 büyüklerin maçında verebilir miydi?” sorusunun oluştuğunu tahmin ediyorum. Aslında iki centilmen takımın taraftarıyla, futbolcularıyla çok iyi bir final ambiansı vardı İnönü Stadı’nda. Ancak bu kadar tecrübeli bir hakemin böyle bir finali kaldıramayacak acemilikte bir yönetim göstermesi şaşırtıcıydı.
Eskişehirspor, dün gece 10 kişi kalan taraf gibi oynadı. Boluspor ise futbol adına doğruları yapan taraftı. Ama futbol hep böyle bir oyun. Oynayan değil, golü atan kazanıyor. 3 topu direkten dönen Kırmızı-Beyazlılar’a karşı 2 pozisyon yakalayan Eskişehirspor, gecenin şampiyonuydu.
Eskişehirspor’a Süper Lig’de başarılar diliyorum. Boluspor ise Bank Asya 1.Lig’deki ilk yılında herkesin sevgilisi oldu ve finale kadar yükselerek bir tarih yazdı. Ancak, Boluspor’un bu muhteşem taraftarına yakışmayacak tek hareket Eskişehirspor Teknik Direktörü Nejat Biyediç’e yapılan tacizdi. Maçın hakemi Selçuk Dereli’ye olan kızgınlıklarını, Biyediç’ten çıkarmaları onlara yakışmadı.

4 YORUM
 • bolox 19.05.2008 11:13:36
  1

  Tunç abi yazın için teşekkür ediyorum öncelikle.Bir boluspor taraftarı olarak daha maçın 90.saniyesinde hevesimiz kursağımızda bırakıldı.Şampiyonluğu eskişehire vermek isteyen federasyon Boluspor'u bu arada kurban etti.

 • eses_519 19.05.2008 16:23:06
  2

  son maçta size yaptığımız kıyağı unutmayın bizim sayemizde geldiniz buralara.haliyle rehavete kapıldınız.olsun daha acemisiniz,büyüyünce olusunuz.

 • eeskisehir1965 19.05.2008 19:35:42
  3

  Arkadaşım belliki sizin takım futbol oynamaya gelmemiş. Federasyonluk durum yok. Atamadınız ATTIK.Oyuncularınız kasap havası yaptı. 3 tanede kırmızı olur 5 tanede. Önce futbolun kurallarını bileceksiniz. Bilmesseniz hakem öğretir.

 • kazanova tatar 19.05.2008 22:45:32
  4

  SLM.TUNÇ KAYACI