ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Üzücü!

21.12.2008

Hey gidi Fenerbahçe! İnternet sitelerine, gazetelere konulan resimlerin bile sahte! Sen, bir el, bir pozisyon, bir hakem düdüğü, bir yorumcu güdüğü kadar küçüksün artık ne yazık ki bu ülkede...

Hey gidi Fenerbahçe! İnternet sitelerine, gazetelere konulan resimlerin bile sahte! Sen, bir el, bir pozisyon, bir hakem düdüğü, bir yorumcu güdüğü kadar küçüksün artık ne yazık ki bu ülkede...
Baksana; her fırsatta Anelka’nın eliyle attığı golden söz ediyorlar hâlâ! Oysa, sol koluyla faul yaparak attığı gol olabilir o ancak! Topun eline temas ettiği an yok, ‘photoshop’ sahteciliği yoksa! Önder’in, belki kolunu sıyırıp, göğsünden sekerek hızla rakip kaleye giden top için de, “Önder golü eliyle attı” diyorlar ya; utanmadan, sıkılmadan inatla...
Hani, çok yakın zamanlarda gerçekten elle atılan veya ele çarpıp gol olan pozisyonlar var ya futbolun doğasında olan, kaale bile alınmıyorlar; kıstas veya karşılaştırma için...
Endüstriyel futbol, yayıncı kuruluş, rant, bir kısım (pardon çok kısım) medya, küçücük çocuklar, ağızda küfürler, gözlerde nefret, orta parmaklar, Türk sporu, Türkiye Cumhuriyeti ve Fenerbahçe...
Eskiden de Kemal’dik de, iyice erdik kemale. Bitti bizim dönemimiz; ne desek, nafile... Atatürk bile ‘Mustafa’ oldu, futbol da ne!
Saf, temiz, hesapsız, kitapsız ne kaldı ki! Kitapsız mı dedik! Özürler, Mister New Jersey’e!
Doğrudur! Önder eliyle attı golü bilinçle! Trabzonsporlular haklı ofsayttan yedikleri gol için yürümekle! O gün, bu gündür kastettikleri gibi! Top çizgiyi geçmişti zaten, Kayserispor’a attıkları golde de!
Suratsız Aziz Yıldırım derhal bırakmalı bu işi ve Hakan Bilal Kutlualp, Sadettin Saran veya Tahir Kıran’ı aday göstermeli giderken!
Türk sporu için; İlhan Cavcav, Cemal Aydın, Ali İpek, Levent Kızıl, vs, hatta yine Haluk Ulusoy, ısrarla Haluk Ulusoy olmalı işin içinde!
Yürüyelim arkadaşlar; Fatih Terim, Mustafa Denizli, Giray Bulak, Yılmaz Vural, Erdoğan Arıca, Hıncal Uluç, Şansal A, Erman Toroğlu, Ahmet Çakar, vs!
Yürüyelim; Genç Fenerbahçeliler, Çarşı, Ultra-Aslan... 6’da Başkent, 16’da Bursa, 61’de Trabzon...
Tribünler neden böyle boşaldı ya! Allah, Allah! Bir şey değil, decoder de almayacak, hızla futbolsevmez hale gelenler pek yakında! Çok üzücü bir durum bu rayting, tiraj, vs; kısacası rantla yaşayanlar için!

8 YORUM
  • emirem 21.12.2008 14:38:33
    1

    Önderin hareketine valeybolde blok deniyor futbolda ne deniyor ben bilmiyorum

  • bsemiz 21.12.2008 14:49:26
    2

    düzenli tüm köşe yazarlarını okuyor, yorumları dinliyorum, kendimde birşeyler yazmıştım geçtiğimiz günlerde ama kafam öyle karıştıki 90 dk maç seyretmeye dahi enerjim kalmamıştı, herşey bu yazınızla toparlandı...teşekkürler... ts taraftarı:)

  • ersinci 21.12.2008 15:13:28
    3

    anelkanın golünün el değilde faul olması golün nizami olduğu anlamına mı geliyor

  • BHK 21.12.2008 17:39:05
    4

    gerçek yorum yaptığınız için sağolun

  • İnhisar 21.12.2008 23:54:38
    5

    Harika yorumlamışsın valla. Yüreğine sağlık. Ya bu kadar hasetlik, göz göre göre sinsice oyunlar olur mu? Şaşıyorum vallahi. Haftalardır bilerek elle atanlara, girmeyen gölü verenlere girenleri vermeyenlere yorum yok, talihsiz bir gole atlayın, pes..

  • funstay 22.12.2008 00:09:54
    6

    sanırım fenerbahçelisiniz. ama yazıda ne anlatmak istemişsiniz anlaşılmıyor, daldan dala atlamışsınız. Ben GS'liyim ama bu konuda Oğuz Dizer'e de anlam veremiyorum. En azından onun betimlemeleri keyifli, sizde onu da göremedim.

  • KaRaKaRTaL_37 22.12.2008 00:55:00
    7

    ya hala hakemlerin sizi savunmadığını savunyorsunuz ya pes pes pes !!!

  • bmulku@hotmail.com 24.12.2008 11:04:55
    8

    herkes bişeyler yazıyor ama bir yöneticide çıkıp demiyorki biz böyle maç kazanmak istemiyoruz. bizim golümüz nizami değildi diyemiyor. İşin garibi televizyondan milyonların gördüğüne kılıf uyduruluyor bu mu büyüklük veya büyük takım olmak. yazık....!