ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Tam zamanı şimdi

18.02.2018

Rıza Çalımbay haklı... Trabzonspor, kazanabileceği ve iyi de oynadığı Konya, Fenerbahçe ile Göztepe maçlarında çok kritik 6 puan kaybetti. Bu 6 puanın da ötesinde rakiplerinin yaptığı kayıpları değerlendiremedi. Ancak... Her şey bitmiş değil, hatta yeniden başlayabilir.

Trabzonspor son haftalarda kazanmaya çok yakın, bıçak sırtı maçlarda önemli puanlar kaybetti. Rıza Çalımbay’ın dediği gibi hepsini kazanabilirdi. Çünkü özellikle Fenerbahçe maçının ikinci yarısında, Göztepe mücadelesinin ise tamamında kazanmaya yakın taraftı. Ancak gelinen noktadaki matematiksel gerçek Trabzonspor’u artık galibiyetlere mecbur bıraktı. Evet, takip edilen ekiplerin puan kayıpları değerlendirilemedi ama her şeyin de sonu değil.

Büyük maçları iyi oynuyor

Hatta Başakşehir her şey için bir başlangıç bile sayılabilir. En büyük avantaj ise hiç kuşku yok ki Burak Yılmaz ve Onur Kıvrak’ın oynayabilecek duruma gelmesi. Trabzonspor bu tip büyük sınıftaki maçları iyi oynuyor daha iyi konsantre oluyor. Taraftarın da vereceği destekle ilk yarının 2. yarısındaki çıkış bu maçla başlayabilir.

Kısa mesaj

Trabzonspor, bu haftaya kadar rakiplerinin yaşadığı puan kayıplarını değerlendiremedi. Ancak artık telafisi olmayan maçlar oynayacak olan Bordo-Mavililer’in, Beşiktaş’ın berabere kaldığı haftada kaybetme lüksü yok...
0 YORUM