ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Başkan seçilmeyecek!

10.02.2008

Reyting düştü, kel göründü; yayıncı kuruluş bile nabız ölçtü. Yine taraftar uyandı, faturanın asıl sahipleri sussa da onlar üzerine düşeni yaptı ve sevenler şimdilik ayrılmadı.

Reyting düştü, kel göründü; yayıncı kuruluş bile nabız ölçtü. Yine taraftar uyandı, faturanın asıl sahipleri sussa da onlar üzerine düşeni yaptı ve sevenler şimdilik ayrılmadı.
Dün yönetim ibra edilmedi, Trabzonspor kendi kendini ihbar etti!
İşte bu şartlar altında delegeleri önemli bir görev bekliyor, çünkü Trabzon ‘lider’ini seçiyor.
Başkan ya da patronunu değil; kelimenin tam anlamıyla liderini. Çünkü bu ayrıntı fazlasıyla önemli.
Kimler farkında bilmiyorum ama Trabzonspor eriyor!
Tükenmek üzere olan mumun zaman zaman cavlaması gibi ara ara canlanıyor, sonra yine kendini bile zor aydınlatıyor. Bazıları mum söndüğünde kendilerinin de karanlıkta kalacağını, karanlık hayattan hiç keyif alınamayacağını düşünmeden ateşin etrafında rüzgar yapıyor!
Yeni liderin ilk iş olarak, o ışığın tamamen sönmemesi için, yanmak pahasına mumdaki ışıkla önce yeni bir mum yakması, sonra da yangını başlatması gerekiyor!
Biliyorum ki, Trabzonlular için Trabzonspor evlerinin bir ferdi gibidir, ailedendir.
İşte yine o yüzden kızına damat, oğluna gelin, çocuğuna isim seçermiş gibi düşünmeliler.
Lider, gerçek bir önder olursa kimse Trabzon’u yayından da kaldıramaz, büyüklüğünü de tartışamaz.
Artık Trabzonlular bir karar vermelidir. Her toplum nasıl ki layık olduğu şekilde yönetilirse, Trabzon da öyle yönetilecektir, her delege mührü basarken, milyonların yükünü hissetmelidir.
Ve son bir kez şunu düşünmelidir; diğerlerinden neyimiz eksik, neden olay olmadan gündem olamıyoruz, yerinde bile sayamadan geriye gidiyoruz!
Not: Bu zor şartlarda elini taşın altına sokan, sorumluluk alan her iki adaya da başarılar diler, öznesi gerçekten de ‘Trabzonspor’ olan tarafın kazanmasını temenni ederim...

2 YORUM
  • redlaz 10.02.2008 20:04:42
    1

    bu kalitedeki spor yazılarını okurken, ağır bir gazetenin ağır bir köşe yazarını okurmuşcasına düşünüyor, faydalanıyorum. klişenin dışına çıkabilet Serhat Bey'e teşekkür ederim. Beni Rezil Yönetim mahlası ile yazmaktan kurtulabilmek dileğiyle.

  • emine cavus 10.02.2008 21:34:04
    2

    28 yaşındayım hiç bukadar rezil olmamıştık.bu yönetim acilen gitmeli.Karadenizliler birleşmeli biz duygusunu geliştirmeliyiz .herkes bizimle alay ediyor karadeniz fırtınasını tekrar estirmeliyiz.deplasman takımlarının korkulu rüyası geri gelmeli glck