Gerçek Spor Sitesi

Gerçek Spor Sitesi

22 Haziran 2017 Perşembe
Aradım, bulamadım!

Amerika'dan eski ve çok sevdiğim bir dostum geldi, Trabzonlu Mustafa... Trabzonsporlular ve sporseverler diyebilir ki, gözün aydın da hayrola!

19 Ocak 2008, Cumartesi Yorum Yaz
A+ A-

Amerika’dan eski ve çok sevdiğim bir dostum geldi, Trabzonlu Mustafa... Trabzonsporlular ve sporseverler diyebilir ki, gözün aydın da hayrola!
Konunun onunla alakası, kendisine hediye etmeyi düşündüğüm forma. Normal olarak önce TS Club arıyorum, hem orjinal olsun hem de kulüp kazansın istiyorum. Ama Türkiye’nin dört büyüklerinden birinin ülkenin en büyük kentinde bir tane TS Club’ı var, Haznedar’da... Diğerleri TS Club değil, mağaza... Hadi Ts Club bulamadık, doğru marka sponsorunun mağazalarına diyoruz.
Yeni bir sürpriz daha... Orada da Trabzonspor forması yok. Şaka mı yapıyor diyerek gidemediğimiz, mağazaları da telefonla arıyoruz, var mı acaba Bordo-Mavili forma!
Nerdeee, iki aydır yeni ürün dağıtımı olmamış onlara da... Aslına bakılırsa Trabzon’dan istesek daha kolay olurdu ulaşmak o formaya.
Evet takım kötü gidiyor, TS Club olsa da forma ve ürün satışı zor.
Peki ya büyük kulüp olmanın getirdikleri ne olacak?
Büyüklüğü tartışılmaya açıldığında yeri göğü inletenler büyük kulüp olmak için ne yapıyor!
Trabzonspor’un son dönemdeki en büyük beklentisi olan benzinlik projesinden gelecek gelir kadar bazı rakipleri ürün satıyor. Yani bu iş sanıldığı kadar (!) amatörce yapılmıyor.
Gelinen nokta, daha da kötüsü gelinen noktayı kabulleniş, normal bir durummuş gibi sayma camianın geneline yayılmakta. Forma falan bir yana, işte esas tehlike de burada...
Bu ligin bir Anadolu efsanesine, Trabzonspor’un da daha iyisine layık olduğu kesin.