ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Aradım, bulamadım!

19.01.2008

Amerika'dan eski ve çok sevdiğim bir dostum geldi, Trabzonlu Mustafa... Trabzonsporlular ve sporseverler diyebilir ki, gözün aydın da hayrola!

Amerika’dan eski ve çok sevdiğim bir dostum geldi, Trabzonlu Mustafa... Trabzonsporlular ve sporseverler diyebilir ki, gözün aydın da hayrola!
Konunun onunla alakası, kendisine hediye etmeyi düşündüğüm forma. Normal olarak önce TS Club arıyorum, hem orjinal olsun hem de kulüp kazansın istiyorum. Ama Türkiye’nin dört büyüklerinden birinin ülkenin en büyük kentinde bir tane TS Club’ı var, Haznedar’da... Diğerleri TS Club değil, mağaza... Hadi Ts Club bulamadık, doğru marka sponsorunun mağazalarına diyoruz.
Yeni bir sürpriz daha... Orada da Trabzonspor forması yok. Şaka mı yapıyor diyerek gidemediğimiz, mağazaları da telefonla arıyoruz, var mı acaba Bordo-Mavili forma!
Nerdeee, iki aydır yeni ürün dağıtımı olmamış onlara da... Aslına bakılırsa Trabzon’dan istesek daha kolay olurdu ulaşmak o formaya.
Evet takım kötü gidiyor, TS Club olsa da forma ve ürün satışı zor.
Peki ya büyük kulüp olmanın getirdikleri ne olacak?
Büyüklüğü tartışılmaya açıldığında yeri göğü inletenler büyük kulüp olmak için ne yapıyor!
Trabzonspor’un son dönemdeki en büyük beklentisi olan benzinlik projesinden gelecek gelir kadar bazı rakipleri ürün satıyor. Yani bu iş sanıldığı kadar (!) amatörce yapılmıyor.
Gelinen nokta, daha da kötüsü gelinen noktayı kabulleniş, normal bir durummuş gibi sayma camianın geneline yayılmakta. Forma falan bir yana, işte esas tehlike de burada...
Bu ligin bir Anadolu efsanesine, Trabzonspor’un da daha iyisine layık olduğu kesin.

2 YORUM
  • iso61 19.01.2008 11:53:11
    1

    Zaten her kongrede bu kadar çok başkan adayı olmasından TS bu hallerdedir ve bir örneği başka hiç bir külüpde yoktur.

  • kan.1988 20.01.2008 11:45:12
    2

    tama abi almıyoruz peki hani o tarftar o formayı aldıracak takım nerede sen görebiliyormsun en trabzonluyum bakın sivasa adamlar şampiyonluğa oynayınca nasıl hzinesi tavan yapıyor abicim kısaca önce futbol sonra keyif sonra hazie are you ok