ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Neredesiniz?

13.02.2009

Acaba Yıldırım Demirören, kendine restaurant mı açtı, yoksa market mi, mağaza mı... Ya da kendi işi ile ilgili olarak gaz istasyonu mu?

Acaba Yıldırım Demirören, kendine restaurant mı açtı, yoksa market mi, mağaza mı... Ya da kendi işi ile ilgili olarak gaz istasyonu mu? Merak ediyoruz... Çok değil, daha geçtiğimiz hafta camianın önde gelen isimleri, Rahmi Koç’un evsahipliğinde toplanacaklardı. Yapılan yazılı açıklamaya imza atanların tek amacı, Beşiktaş’tı. Ancak ne acıdır ki, açılışta imzası bulunanların çoğu yoktu. Eski Başkan Serdar bilgili, yöneticilerden ve başkan adaylarından Fikret Orman, Hasan Arat, Affan Keçeci, Erol Kaynar, Haşmet Kürüm, Hüsnü Güreli, Ahmet Kavalçı, Mehmet ve Cemil Kazancı, başkan adayı Celal Kolot. Turgay Ciner, Zafer Yıldırım, Nevzat Nevzat Demir, İhsan Kalkavan, Sinan Vardar, Yemen Ekşioğlu ve her dönem başkanlık için ismi gündeme atılan Tuncay Özilhan... Liste uzayıp gider... Mazeret ne olursa olsun bunca kişinini ve daha nicelerinin orada olması böylesine önemli bir günde kulübün içinde yer almaları gerekirdi. Başta tesislere adı verilen Seba olmak üzere bütün katılımcılar yürekten Beşiktaşlı olduklarını gösterdiler. Gerisine isim bulamıyorum. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, resmi davetli misafir Mısır Devlet Başkanı Hüsnü Mübarek ile yaptığı görüşmenin çay molasında bile olsa uğrarken, sözde Beşiktaşlılar kayıplarda. Beyler,  Demirören başkanlık koltuğunda. Bugün var, yarın yok. Ve bu açılış kulübün geleceği... Beşiktaş’ın tesisleri şahsının değil.

1 YORUM
  • nouma21çarşı 13.02.2009 13:19:32
    1

    orhan abi yazdıkların çok dogru beşiktaş bi bütün olmak zorunda ilkelerimizde bu yatıyor ama sayın demirören beşiktaşlıları küstürmeye devam ediyor yani o kadar çok isim saydınız ki onların nasıl beşiktaşlı olduklarını herkes biliyor. yeter demirören