ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Müdür bey!

01.12.2007

İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü?ne Ömer Balıbey'ın yerine Ata Özer getirildi.

İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Ömer Balıbey’ın yerine Ata Özer getirildi. Balıbey, gecesini gündüzüne katıp İstanbul’un bitmek tükenmek bilmeyen eğitim sorunları ile boğuşuyor, bırakın maçlara ailesine zaman ayıramıyordu. Özer tam tersi. Ödeneği fazla olan büyük maçlarda temsilci! Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinde Müdür bey, bir ilke imza attı! Hiç görevi olmamasına rağmen sahaya inip, tribünlerde yaralananların fotoğrafını çekti. Ama nedense sadece yara alan Fenerbahçeliler’i. Beşiktaş’ı ‘es’ geçti. Ardından tuvaletlere varıncaya kadar resimleri sıraladı. Tam 70 adet fotoğraf koydu dosyaya. Sanki PFDK sergi açacak!  3 yıldır görev yapan kurul üyeleri bu süre içinde ilk kez temsilciden foto albüm aldığı içini şaşkındı. Özer’in raporunda ayrıca Beşiktaşlılar’ın attığı yabancı maddeler öndeki ağı delip sahaya ulaşıyor, rakip takımınkiler ağa takılıyordu!  Galatasaraylı olduğu bilinen Özer’in raporu Beşiktaş’a saha kapama cezası olarak yansıdı. Kulübü temsilen kurulda bulunan Avukat Ahmet Akpınar, istifa restini de öne çıkarıp, Özer’in raporunu dayanaksız bulup şerh koydu. Tahkim Kurulu, Akpınar’ın görüşü doğrultusunda cezayı kaldırdı.
Milli Eğitim Bakanına sormak lazım. İstanbul gibi bir megakentin Milli Eğitim Müdürü’nün temsilci olarak sahalarda ne işi var? Müdür Bey’e özenip, Vali,Emniyet Müdürü başta olmak üzere diğer müdürler de görev almak isterse kentin hali ne olacak!
Asıl sorumlu Federasyon... Temsilcilik yapacak başka adam mı bulamadı?
Kulübün haklarını savunmadığı gerekçesi ile Affan Keçeci’nin istifasını isteyenler, acaba  Akpınar’a bir teşekkür ettiler mi?

Sağlam’a inanmayın
Transferde Ertuğrul Sağlam’ın yanılgı içinde olduğu ortada. Tello Sağlam’dan önce alındı. Cisse vasatı aşamadı. Diatta ve Higuain torpille oynadı!  Holosko iyi ve gelecek vaadeden oyuncu olabilir. Önemli olan Beşiktaş’ın oyuncusu mudur? Bizce kesinlikla hayır. Beşiktaş’a ceza sahası içinde çok etkili, fizik gücü üstün bir golcü lazım. Daha da önemlisi arkadan oyun kuracak Zago ve orta sahaya Sergenvari bir 10 numara. Yönetim elbette Sağlam’dan görüş alacak ama işi sadece O’na bırakırsa yine yanlış tercihler gelir. Paralar sokağa atılır.

0 YORUM