ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Kartal bir adım önde!

27.10.2011

Beşiktaş'ta moraller zirvede, takım bütünleşti. Eğer Carvalhal sahaya koşan ve mücadele eden bir takım sürerse, önünde kimse duramaz

 Derbi öncesinde Beşiktaş’ın son durumuna bir bakalım... Moraller zirvede. Lige devam maçında Mersin engeli geçildi. Fenerbahçe, Trabzon, Galatasaray ve Bursa’nın kayıp puanları karşısında 11 puan alındı! Guti ve Almedia maç için hazır. Takıma girmeye başlayan, Hilbert, Ernst hazır kıta. Cenk kendine geldi.

Almanlar mutlaka oynamalı

Tüm bu olumlu gelişlerin dışında, Carvalhal’ın kadro seçimi maçın sonucunu belirleyecek. Eğer Portekizli çalıştırıcı, vatandaşlarını öne çıkarıp, Almanları kenara iterse ipini çekmiş olur. Çünkü maç seçen Portekizliler’in ne zaman, ne yapacağı belli değil. Alman oyuncular ise belli disiplin içinden hiç çıkmıyorlar. Necip de bunlara ayak uydurmaya çalışıyor. Bu dinamizim takımın her yerine yansıyor. Bunlara bugün, geldiği günden beri yan gelip yatan Simao’nun da eklenmesi şart. Ayrıca Q7 faktörü de çok önemli. Derbide Beşiktaş, koşan, mücadele eden doğru kadro ile sahaya çıkarsa, karşısında Fenerbahçe ya da başka takım, kim olurla olsun galibiyet alır. Şu duran, yan toptan yenilen amatör gollere de çare bulma şartıyla..

0 YORUM