ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Çalışmak yetmiyor

16.07.2008

Tam iki haftadır Beşiktaş Avusturya'da. Genelde günde üç ayrı çalışma yapıldı. Takip ettiğimiz kadarı ile, ortam, çalışma şartları her şey mükemmeldi.

Tam iki haftadır Beşiktaş Avusturya’da. Genelde günde üç ayrı çalışma yapıldı. Takip ettiğimiz kadarı ile, ortam, çalışma şartları her şey mükemmeldi. Teknik ekip fazla taktik çalışması yaptırmasa da, yakalanan tempo göze hoş geliyordu. Bize ters gelen ise diğer oyunculardan geç katılan isimlerin de aynı antrenmalara tabii tutulmasıydı. Bundan önceki maçların aksine, bütün bu olumlu çalışmaların sahaya yansımadığını gördük. Daha erken olmakla birlikte, ortada bir sistemsizlik mevcut. Takımın ne oynadığı, oynamak istediği belli olmadığı için, oyuncuların gerçek performansını tahlil etmek de imkansız hale geldi.
Hazırlık kampının ilk etabını tamamlayan Beşiktaş’ın elinde geniş kadro ve önünde daha uzun sayılabilecek bir zaman dilimi var. Bütün bu olumsuzlukları ortadan kaldırıp, takımı UEFA ve lig maçlarına hazır sokmak için top teknik heyette.

0 YORUM