ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Bu bir Sağlam kaçış

08.10.2008

Sağlam´ın Beşiktaş´a gelmesi yanlıştı, gidişi de öyle oldu.

Sağlam’ın Beşiktaş’a gelmesi yanlıştı, gidişi de öyle oldu. Uygun Sivas’ta, Kafkas Kayseri’de, Sağlam Antep’te, Aybaba Bursa’da, Yanal Trabzon’da başarılı. Acaba Fenerbahçe ya da Galatasaray bunlardan birine takımı emanet eder mi? Asla.
Yeri gelmişken açıklayalım. Başkan o dönem özel uçak ile Ukrayna’ya gidip Lucescu ile anlaşmıştı. Son dakikada ‘gizli güçler’ devreye girip, Sağlam’ın göreve gelmesini sağladı. Yönetim de başta İnönü ve Fulya olmak üzere hükümete yakın görüşte olan Sağlam’dan yararlanma yoluna gitti.
Kharkiv maçının ardından yaşananlar komplodur. Sağlam da buna gelmiştir.
Başkan, teknik ekip, oyuncular ve menacer arasındaki kopukluktan rahatsız. Yarın çok geç kalmamak adına Sağlam’ı göndermek için çare arıyor. Her geçen hafta fakirleşen futbol ve alınan sıkıntılı sonuçlar şampiyonluk için umut olamıyor. Bu bir görüştür, saygı duymak lazım. Bu aşamada Sağlam kaçıyor. Olayı duygusallığa döküp, Seba’ya kadar indirgiyor. Bugüne kadar Seba’nın ismini kendisinden hiç duymamıştık. Sağlam, “Kalsaydım kesin şampiyon olurduk” dedi. İnanmadım. Sağlam şampiyon olamayacağını anladığı için bıraktı. Pekala kalıp, suçladığı kişileri isim isim   açıklayabilirdi. Kolay yolu seçti, kovulmadan, kaçtı! Bu ayrılığın takıma olumlu yansıması taraftardan geçiyor. Yeni hoca ve ekibe Hacettepe maçında olduğu gibi destek olacaklar.

5 YORUM
 • hex-en 8.10.2008 09:25:23
  1

  Yazınızın hiçbir hecesine katılmıyorum. Ertuğrul Sağlam'ın hükümetle ne gibi bir yakınlığı vardı ve Beşiktaş bundan ne gibi faydalar sağladı açıklayın. Ertuğrul Sağlam son dönemde Beşiktaş bünyesindeki tek gerçek Beşiktaşlıydı, onu da gönderdiler!!

 • sedat03 8.10.2008 09:32:10
  2

  Tek suclu bizleriz.Neden mi?Hala harekete gecmiyor,su Demirorenin Besikatsi yok edisini seyrediyoruz.Yazik gercekten yazik.Sevgilimin,annemin yapamadigini yapti beni futboldan soguttu.BJK demiroren ciftligi oldu,parami alir ole giderim diyor.

 • sedat03 8.10.2008 09:39:29
  3

  Turgay Bahadir'in Haberturk kanalinda yayinlanan ve Ali Koc tarafindan FB hakkinda belgeler sundugu icin yayindan kaldirilan spor programinda,henuz BJK Teknik Direktoru olmadan once Suleyman Seba hakkinda ayni seyleri solemisti Ertugrul Saglam.

 • senboy1903 8.10.2008 11:39:24
  4

  Orhan Bey taraftar kimin dürüst,kimin koltuk sevdalısı olduğunu fazlasıyla ayırt edebiliyor..Lucescu diye tutturuyorsunuz ya onun dönemindeki 1-0'a yatıp kanser ettiği günleri de unutmadı bu taraftar!!!YÖNETİM ve SİNAN İSTİFA!!!!

 • murat4019 8.10.2008 12:17:53
  5

  tebrik ediyorum doğru bi tespit. ertuğrul sağlam hükümete yakın ve bjk bundan cok fayda sağladı dimi. bunu kanıtlayacak bir maç gösterin ben bu takımı bırakırım. Ertuğrul kadar olmanıza imkan yok tabi ama azcık delikanlı olun.