ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Başkana yalanlama!

17.10.2007

Dün Beşiktaş'ın resmi internet sitesinde 'sözde' yalanlama vardı. Böylesini ilk kez gördük. Çünkü yazıyı yazanlar, Yıldırım Demirören'i yalanlıyordu.

Dün Beşiktaş’ın resmi internet sitesinde ‘sözde’ yalanlama vardı. Böylesini ilk kez gördük. Çünkü yazıyı yazanlar, Yıldırım Demirören’i yalanlıyordu. Demirören, “Böyle yemekli toplantılar yapılabilir. Ama tesislerde değil” açıklamasını yapmıştı. Bu mu yalan? Olayın özeti şu; Demirören, yılda birkez Ümraniye Tesisleri’nde basına yemekli toplantı düzenler, soruları içtenlikle yanıtlar.
Ramazan’da Ertuğrul Sağlam ile Sinan Engin de benzer uygulamaya gittiler. Sonra da yönetici Numan Ceyhan, bunları ‘taklit’ etti. Ceyhan, başkandan izin almıştı ama, Demirören, üstüste gelen yemeklerden, haklı olarak rahatsızdı.  Başkan, bundan böyle teknik ekip ve yönetim dışında, tesislerde organizasyon yapılmamasına karar verip, olaya nokta koydu.
Ama siteye izinsiz açıklama koyan Ceyhan, Asbaşkan Ertunç Soğancıoğlu ile kavga etti. Şeref tribününde olay çıkardığı basına yansıdı. Hangi muhabir ile konuşsa, “Patronunuz ile sürekli yemekteyiz” deyip, üstü kapalı ‘tehditte’ bulundu.
Ceyhan’ın bir olayına şahit olduk geçtiğimiz hafta, gözlerimiz açık kaldı. Altyapı sorumlusu Halim Aydın 500 milyarlık otobüsü A takıma hediye etti. Otobüsü incelerken, Ceyhan da geldi yanımıza... “Halim, bu olmamış. Amblemi daha büyük yaptır” gibi patavatsız kelimeler kullandı. Yorum sizin...
Bu konuda başkan haklı. Yemekli  toplantı yapıp, reklamını mı yaptırmak istiyorsun? İstanbul’da çok güzel yerler var. Elini cebinize atın.

0 YORUM