ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Konyaspor'un korkusu yok

16.02.2018

Mehmet hocanın ekibi, ligin en iyi hücum takımına karşı Jahovic ve Eto’o ile sahada olacak. Ortada ise Ali Çamdalı’nın yanında Mehdi. Bu risk Konya’nın kaderini belirleyecek!

Jahovic’ten sonra Eto’o’nun da transfer edilmesi Konya için muhteşem. Mehmet Özdilek için ise aynı şeyi söylemek zor. Futbolculuğu, ‘Şifo’yla Sergen birlikte oynar mı?’ sorusuyla geçti. Şimdi de elinde kaliteli iki forvet var. Alanya’da ikisini de sahaya sürüp risk aldı. Ancak Beşiktaş gibi orta saha üstünlüğünü 3. bölgeye çok iyi taşıyabilen bir takıma karşı aynı şekilde oynamak malvarlığını ‘bitcoin’e yatırmak gibi. Kazanç büyük olur, aksi ise başa bela. Özdilek bu kumarı oynayacak bu akşam. Plan, Eto’o’nun oyun kurucu özelliğinden faydalanıp Jahovic’le ön alanda baskı kurmak. 

Hamleler bile belli

Sağ kanatta Ömer Ali, solda Milosevic oynayacak. Defansif özelliği yüksek iki kanatla direnci artırıp maçı ikinci yarıya taşımak, Fofana ve Orkan hamleleriyle zayıflayan gardı avantaja çevirmek en büyük amaç. Çift forvetle başlarken orta sahayı dinamik tutmak için ise cezalı Moke’nin yerinde Mehdi’yi izleyeceğiz. Yani Özdilek efsanesi olduğu takımı devirmek için büyük bir risk alacak. Tünelin bir ucu zifiri karanlık, diğeri kurtuluş.
0 YORUM