ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Zihni Sinir!

27.11.2007

Galatasaray'ın futbol değerleri Zihni Sinir projelerinden farksız. Farksız da bazıları yere göğe koyamıyor bu anlayışı.

Galatasaray’ın futbol değerleri Zihni Sinir projelerinden farksız. Farksız da bazıları yere göğe koyamıyor bu anlayışı. Özellikle de Aslan görünümlü Kanaryalar! Amerika’da dahi tez konusu olacağı iddia edilen ucuz (!) transferin 58 milyon USD olduğu dile gelmiş gizli (!) toplantıda. Bu denli deli para sarfından sonra, 2 genç (Barış ve Serkan) himmetinde yol alınıyor ve Uğur-Topal ikilisine de dua ediliyor.
Kimse kimseyi kandırmasın, Aslan görünümlü Kanaryalar’ın da gazına gelinmesin. Trabzonspor tarihinin en berbat futbolunu oynadı, Galatasaray da maşallah pek güzel ayak uydurdu. Avni Aker’de kaleyi Cim Bom kadar az ziyaret eden başka bir Süper Lig ekibi olmamıştı. Ligin en beğenilmeyeni dahi ‘yandım Allah’ dedirtmiş, puanı da alıp gitmişti Trabzon’dan. Şu futbola ve sonuca bayram etti Kalli! Yanal ve ekibi var mıydı?
Galatasaray yapılan yatırım ve sunulan iddianın, futbol değerlerini sahneye koyamıyor. Bu gerçeği yurt içinde örtbas eder, ama dışarıda yerle bir edilirsiniz. Ne Fransa ne de İsveç temsilcilerinden ders alınmamış belli. Yunanistan’a korku filmi izlemeye gidilecek! Farkında mısınız, iki galibiyetin yetmesi dahi şüpheli! Galiba rakiplerin himmetine ve halkımızın balık hafızasına güveniliyor. Bir kulp takar kendini ve yönetimi kurtarırsın. Kulüp batmış ne gam!
Galatasaray iyi yönetilmiyor. ‘Tavşana kaç, tazıya tut’ felsefesi uygulamaları, yanlışa yönlendiriyor. Çözüm futbolcuların getirilmesi, gönderilmesiyle üretilir mi? Oysa içerideki habis ur, her geçen gün daha da tehlikeli hale geldi... Maddi manevi...
10 sene önce İnan Kıraç uyarmıştı Lütfü Kırdar’da; “Beyler bir gün kongreye gelecek cesaretiniz kalmayabilir...” O günlerin eşiğindedir kulüp. Kimi kahrederken kimi de seviniyor ve insanı tüm modellerin aynı masada olması düşündürüyor!

0 YORUM