ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Zafer haftası

31.08.2007

Bu hafta Türkiye için zafer haftası oldu. Önce Beşiktaş, hemen ardından Fenerbahçe, Erciyesspor ve de Galatasaray.

Bu hafta Türkiye için zafer haftası oldu. Önce Beşiktaş, hemen ardından Fenerbahçe, Erciyesspor ve de Galatasaray. 30 Ağustos Zaferi eşliğinde şahane futbol ziyafeti. Geçmişin kalelerimizi doldurup, kanımızı donduran sonuçları, şimdi sevinç vesilesi galibiyetlere dönüştü.
Galatasaray, rakibinden çok üstündü. Bu vaziyet başlama düdüğüyle belgelendi. Ama Cim Bom, atacağı kadarını atamadı. Neden? Son vuruşlarla ilgili sıkıntı var da ondan. Kalli’nin elinde de kumanda düğmesi yok ki... Olsa ‘bip’, doğru adama pas. Bir ‘bip’ daha ve gol! Büyük taarruz benzeri.
Çatır çatır gidiyor Sarı-Kırmızılılar. Ama telafata veriyor. Oysa basitleştirseler oyunu, kaliten belli, teknik kapasiten var. Neden pıtır pıtır top dolaştırmıyor da, fizik kavgaya girişiyorsun be birader, sakatlanmak için mi?
Lincoln, harikalar kumpanyası gösterisi ve Karan süslemesi, 1-0. Fark gelir derken, Song, ‘gong’ diyor, Orkun ne yapsın? Penaltı! 1-1 oldu. Neyse, Şükür hemen attı, 2-1. Gol vuruşu harika da, Kral kaleciyle karşı karşıya kaldığında neden atamıyor, Sermet Şükür?
İkinci yarı tempo gitti, nasılsa tur geçildi mi? Belki kafalar Manisa 90 dakikasına gitti! Cim ‘Bom’ dedi, artık ‘bom bili bom’ deme zamanı. Fakat bilinsin ki, Galatasaray’ın savunması arızalı. Servet düzeldikçe, Song bozuluyor! Onarılır inşallah...

 

0 YORUM