ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Yazı-Tura

04.02.2008

Kadıköy'de 9 senedir hep yazı gelmesi, Galatasaray'ın yazgısı mı olmuştu acaba? Tura şansı yok muydu?

Kadıköy’de 9 senedir hep yazı gelmesi, Galatasaray’ın yazgısı mı olmuştu acaba? Tura şansı yok muydu? Gün boyu Şükrü Saracoğlu maliklerinin rahat görünümünün ardında sırıtan endişeyi gözlemledim. Konuktan daha gergindi ev sahibi. Haklıymışlar. Cim Bom ilk 15 dakika ‘Jaws’, daha sonra da ‘Camgöz’ gibi. Hele hele Barış ve Topal ikilisi göbektaşı dar gelen tellak sanki. Yakaladıklarını keseledi. Kurtulanı da Servet ve Emre halletti. Arda ve Serkan hep devredeydi.
İlk yarı Kanarya’nın hiç etkinliği yok. Ya Galatasaray? Serkan, Hakan ve Karan’ın üç şutu, Volkan’ın mutu! Kalli; ‘Fenerbahçe’yi ceza alanı civarında salarsan, yanarsın. Isırıp parça koparın’ demiş. Servet galiba çok etkilendi ve Semih’i yok etti! Olmadı.
Galatasaray futbolcuları oynadıkları futbolla ‘İşte Dew, işte ekonomik fiat’ diyor ama en başta, kendi yöneticileri anlamıyor! Arda mesela; 40. dakika 40 metre terse gelmiş, top çalıyor. Topal’ın rekorunu mu zorluyor? Çanakkaleli ‘Arsen Lüpen’ sanki! Cim Bom’da sırıtan, duran topa vuracak birinin olmaması.
Deivid’in şutuyla başladı ikinci yarı. Şükür ‘attı’ derken, Volkan büyüdü ve ardından hızlı tren çarpışması, hasar yok şükür. Karan’dan ustalık gösterisi ve yine Volkan. Ayhan içeri, Hakan kenara. Bence hata. Hava kuvvetleri indirecek, piyade de vuracak ama Kalli ne düşündü, bilinmez. Belki ‘Gurka ordusu’ ebadını, belki de birlik beraberlik içinde eve dönmeyi!
Orkun’u hayranlıkla, saygıyla izliyor ve A.S.Y’yi bekliyorum. 0-0 avantajdır.
‘Herfırsattabatırılanonurluaslan’ adlı yerli umutları yeşertti. Sahip çıkın bu çocuklara...

3 YORUM
 • adalim 4.02.2008 22:27:19
  1

  bitirdi derken??? tv izleyip hakem hocalarını izlemeye gerek yok,onları cebimden cıkarmazsam namerdim,kırmızı niye demiyosun ,desene,beraberlik bu kadar mı mutlu etti,çanakkale bilmemne karıştırmışsın:))

 • ultr[A]slan 5.02.2008 00:20:50
  2

  Evet ASLANLAR o gün kadıköyde devleştiii brezilyalılara nal toplattı...BİZ O GÜN BERABERLİĞE SEVİNMEDİK SADECE 11 TÜRKLE NELER YAPABİLİCEĞİMİZİ GÖSTERDİĞİMİZE SEVİNDİK.F5 FARK ATAR DİYENLERE TOKAT GİBİ CEVAP HADİ YARABBİ ŞÜKÜR DİYİN BAKİİİİİİİİİİM :)

 • Utku182 5.02.2008 11:09:12
  3

  kadıköyde 9 sendeir oynadığı en iyi futbolu oynadı sonuç?beraberlik.tabi vatan millet sakarya edebiyatı yapacaklar sevinecekler bu bile başarıdır onlar için