ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Yargısız infaz!

27.01.2008

Galatasaray yargısız infaz uygulama merkezi mi oldu? Suçlu suçsuz, giden gidene! Son kurban; Sabri ve daha gönderilecekler de varmış... Öyle söylediler.

Galatasaray yargısız infaz uygulama merkezi mi oldu? Suçlu suçsuz, giden gidene! Son kurban; Sabri ve daha gönderilecekler de varmış... Öyle söylediler.
Galatasaray yönetilemiyor! Tekrarlıyorum ‘Yö-ne-ti-le-mi-yor!’ Yıllardır sergilenen tutarsızlıklar yetti be! Kulübe en büyük zararı veren yöneticiler, ama dönme dolap gibi, biri gidip biri dönüyor. Futbolculara yargısız infaz da sürüyor. Nasılsa arkaları yok. 2-3 yalaka gazeteci bulur, onlar aracılığıyla beyin yıkarsın ve olur biter. Peki kim yaptı 200 milyon dolardan fazla borcu? Üstelik onca gelir ve sponsor katkılarına rağmen? Futbolcular herhalde!
Son kurban Sabri... Bu çocuk kaç yaşında geldi Galatasaray’a? Bunca yıldır camia etiğine uydu da, şimdi ne oldu? Minicikken altyapıya gelen çocuklar 20’li yaşlarda zıvanadan çıkıyorsa, kendine bakacaksın! Yetiştirmeyi, eğitimini becerememişsin demek ki. Kendi eksiğini boş geç, saçma sapan nedenlerle sporcuyu ye. Güzel iş! Merak ediyorum, garibanın çocuğuna bu davranışı reva gören, aynısını kendi çocuğuna uygular, kapı önüne koyar mı? İnsan Allah’tan korkacak biraz.
Sabri, Yunanistan maçının yıldızıydı, sonra yine milli maçta sakatlandı ve toparlayamadı. Sen büyük kulüpsen, yıldız adayın için gerekeni yapacaktın. Yapmadın. Futbolcu iyiyse benden, kötüyse kendinden! Ne biçim felsefe bu? TFF Başkanı, Avrupa Şampiyonası’na gidilmesini kendine mâl eder, reklamda baş köşeye çöker. Kulüp yöneticisi transferi için (!) ‘Amerika bile tez konusu olur’ der. Fıslar, kulübün öz evlatlarını yer. Devran da döner! Yanlışı yanlışla düzeltme işi Türk futbolunun kaderi mi?
Kalli esmiş gürlemiş! Sen geçen sene Ahmet Akcan’la Bursa’da müsabaka izleyip, etrafa da gülücükler dağıtmıyor muydun? Şimdi ne oldu da ateş püskürüyorsun? Nisan, mayıs, haziran yetmedi. Transfer sezonu geldi geçti, ara transfer de geldi geçiyor, ama Kalli gelemiyor. Hep iş üstünde! 58 milyon dolar para verildi, hocayı tatmin edecek icraat gerçekleşemedi. Bekle ‘felçkamp’ dirilecek diye. Takım öldü be! Belli bir yaştan sonra ne yapsan, ne harcasan boşa çabaymış. Ama yönetimden uyanan yok ki!
Galatasaray yalan yanlış gidiyor ve Canaydın da bakıyor! İnanın insanın aklı almıyor, nedir bu?      

4 YORUM
 • Only_GS 27.01.2008 17:06:56
  1

  TIK CANAYDIN ŞAKŞAKCILARI ARTIK SUSSUN ESKİ GALATASARAYIMI ÖZLEDİM DAHA NEREYE KADAR YİYECEK CANAYDIN BİZİ NE KADAR GÖZ YUMUCAS

 • genckral 27.01.2008 17:51:35
  2

  şabri cimboma zararlı futbolcu ya kardeşim korner kullanılacak atlıyor, ceza alanı dışından faul kullanılacak o gidiyor neden çünkü şabri takımda daha kıdemli başkaşı gidemez volkan ve barış güzel şutlar çekiyor ama fırşat kalmıyor hakşızmıyım

 • dusunce63 27.01.2008 18:37:00
  3

  Bu adam yine baskan olacak buyuk ihtimalle kimse dur diyemeyecek durum oyle gosteriyor. Inanamazsin ne kadar ozledik firtinalar estiren cim bom,u

 • uA JaM 27.01.2008 20:56:04
  4

  artık yeter kallinin yaşından dolayı göstermiş olduğumuz sevgi ve saygı yeter..sabri gs evladı onun TÜRKİYEDE GS dan baska hiç bir klüpte oynamasını istemiyorum...GİDECEK OLAN KİŞİ VARSA KALLİDİRR..koskoca gs klübü bir yaşlıya rest çekemicekse yazık.