Gerçek Spor Sitesi

Gerçek Spor Sitesi

24 Haziran 2017 Cumartesi
Yanlış eylem!

Vestel Manisasporlu'lar yanlış eylem yaptı!

03 Eylül 2007, Pazartesi Yorum Yaz
A+ A-

Vestel Manisasporlu’lar yanlış eylem yaptı! Kim anlayacak siyah mendili? Çuval geçireceklerdi başlarına. Üzerinde de yazacaktı ‘Hepimiz TFF, hepimiz MHK’yız’. Olayların yorumlanışı ve ceza... Hayır! infaz şekli, payitaht maliklerinin kafalarında çuval olduğunu düşündürüyor. Hakemliğin taammüden katline ‘çıt’ çıkaran yok. Hayret!
Vestel mükemmel yön değiştiriyor, şener kesiyor ve Holosko bırakıyor 1-0. Servet’e sallamak en kolayı ama kademe nerede be birader? Aguş aganın tahtaperdesi gibi durulmazki orada. Holosko’yu ben mi tutacaktım yani! Sonra Bulak Cim Bom’u iyi çözmüş... Çorba çıkacak yerlere doğru topu salıyor ve mutlaka pozisyon da buluyorlar.
Gol sonrası daha etkili oynadı Galatasaray. Anlaşıldı ki, Lincoln vuruşlarını kurtaracak kaleci de var ülkede. Vahi Öz sağ olsa, ne der di? ‘Afferim oğlum Ufuk, Aykut sana da bravo.’  Dvornik şükür’ü kucağına almak istedi, beceremedi düşürdü! Abitoğlu çekti kulağını, penaltı. Karan ve 1-1.
Bir yanlış eylem de şükür’den! Attı 1-2. Atmayacak, futbol Miki Maus’larına malzeme olmaya devam edecekti. Cim Bom ceza alanı önü, hamam göbek taşı sanki! Kaçmışlar... Selçuk kaçmamış. Çaktı 2-2. Nonda da biraz oynadı, karşılıklı gidip gelmeler ve beraberlik. Kaybedene yazık olurdu zaten.