ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Vega mega!

06.01.2008

Bursa'nın buz gibi havasında, Vega hatanın megasını yapınca, Topal'ın vuruşu 0-1 ve dakika henüz 3...

Bursa’nın buz gibi havasında, Vega hatanın megasını yapınca, Topal’ın vuruşu 0-1 ve dakika henüz 3... İlginçtir Galatasaraylı maçın sonucundan çok Kalli’nin, soğuktaki vaziyetini merak etmekte ‘dayanacak mı, yoksa dayanamayıp kaçacak mı?’ Cim Bom kupa maçına teknik adamsız hazırlandı. Ama fena değildi takım. Şimdiden sonra bir de teknik adamlı performansa bakalım!
Herkes ‘Emre’ derken, Kalli ‘Bildiğim yanlış, bilmediğim doğrudan iyidir’ dedi. Kesti çocuğu! Hımmm demek ki bu Emre’de A Milli takım yolcusu! Ümit Karan, Mehmet Topal, Servet, mükemmeldi. Tun tüm hava toplarını aldı. Aldı da kazandırdıkları işe yaramadı. Kendi attı sonra!
Güldüren ve Egemen ‘temiz futbol(!)’ ödülü almalı. İpek icraatlarını süzemedi ve ipek muamelesi çekti! Bu arada Barış’ın ve Bursalı’nın uçmaları(!) Nintendo oyununa taş çıkartırdı. Bursa’nın temizlemeye dönük oyunundan Topal da nasiplendi ve gitti. Emre Kalli’ye değil, Bursa futbol felsefesine(!) borçludur seftesini. Bursalılar da felçkamp düşüncesine borçlu tabi! Şaş’ın çıkması ‘şaşkınlık’ değil de ne? Orta saha bitti be birader.
Volkan’da Bursa’nın seftesini sağlıyor. Top adeta hilal çizip, direğin dibine vurudu ve Galatasaraylılar’n hüzünlü, Bursalılar’n ümit dolu bakışlarıyla hedefi vurdu:1-1. Sonra Güven’in adeta İstanbul surlarını delen güllesi, dağılan Bursa kalesi: 1-2. Sonra Tun adeta Phoenix gibi yükselip vurunca 2-2, 6 dakikada ne heyecan fırtınası ama! (Oldu mu Hıncal ağbi?)
Futbol güzellikleri yoktu, sertlik boldu. Özellikle Bursalılar havayı ısıtmaya çalıştılar, başaramadılar!
Not: Gündüz hocamızı kaybettik. Futbolumuzun başı sağolsun.

0 YORUM