ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Vakit var (!)

03.12.2007

Galatasaraylı stres yapma, paniğe girme. Vakit var(!) Yanlış iş, sezon öncesi yapılması gerekeni, Cim Bom'un mevsim boyu yapması.

Galatasaraylı stres yapma, paniğe girme. Vakit var(!) Yanlış iş, sezon öncesi yapılması gerekeni, Cim Bom’un mevsim boyu yapması. ‘Bizde transfer bitmez’ demişlerdi ya! Rakipler takım olma dönemini Ağustos’ta bitirdi, Galatasaray devam ettirdi. Bitirmeye de niyeti yok gibi.
İstanbul BŞB, Avcı yönetiminde ders verdi, Türkiye izledi. Birbirini tanıyan ve tamamlayan, planlı programlı, taktik ezberi olan bir topluluk. Mütevazı kadrolarıyla, rahat pas yapıp, dengeli oynuyorlar. Bu vaziyet, yıldızlar topluluğu Galatasaray’ı telaşlandırdı, hatta bozdu da üstelik.
Takım olabilmenin öncelikli şartı; uyum. Kalli bu işe önem vermiyor ve çorba üretim merkezi felsefesi sürüyor. Ehhhh... alkışlayan da çok... O zaman mesele de yok! Sabredilecek. Aklımın almadığı şu; öyle ortalar yapılıyor ki, sanki Hasagiç, yan top çalıştırılıyor. O işi Nezihi hepinizden iyi yapar yahu!
İlyas bir sallandı, savunma balıkçı sepetindeki torik gibi yattı. Konuk balığı sonraya bıraktı ve brunch tadında, erken bir gol attı. Sonra Lincoln’ün şaft lastiği esniyor. İstavroz bilyası da ‘lak-lak’ ses yapıp, göbek saplaması kırık limuzin gibi yamulunca, parka çekiliyor! Allah Allah... Orkun nereye? Ama Sertan’ın aşırtması, balık gibi ağlara!
Nonda ve Karan var oyunda. ‘Hasagiç, Volkan, Marcus sekecek mi?’ derken sekti. Nonda çok aramıştı, buldu golü. Şaş; Yunanlı’nın İspanyol’a yapmadığını, sen neden Türk’e yapıp atıldın? Olacak iş mi? Uzatmada Karan işi bağladı: 2-2.
Müjde Ar’ın gazozunu kurtarmaya yetişememişti ama Alman’ın birasını kurtardı!

0 YORUM