ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Uymazsan uydururlar!

05.11.2007

Hangi iş olursa olsun, kurallara uymazsan uydururlar! Dün gecen Bakkal'ın yaptığı budur.

Hangi iş olursa olsun, kurallara uymazsan uydururlar! Dün gecen Bakkal’ın yaptığı budur. Gaziantepspor’un mütevazı hocası, anlı şanlı Kalli’yi ve ekibini özellikle ilk 45 dakika battal etti. Vücudun her uzvu önemli ama bel tutmazsa, iş bitti. Cim Bom’da belden arızalıydı. Top kazanamayan, eline geçeni kullanamayıp, katkı yapamayan orta alan, geriyi de ileriyi de iğdiş etti. Üstten gasyan, alttan ishal!
Bouzid’i orada oynatmak, rakı sofrasında mis gibi kavunun yanına, lor koymaktan farksız. Tat yok, tuz yok, lezzet yok... Kavun da rakı da ziyan oldu gitti yani! Galatasaray’ın futbol değerleri gibi. Bakkal marketten(!) çok daha zengin ve pazarlamayı da beceren taraftı. Bir Zurna’sı eksikti! Zurnetta mıydı yoksa? Neyse kupa maçının atılanı yoktu iyi ki, De Nigris daha da etkili olurdu çünkü. Meksikalı normal batın kontrolünü, kolonoskopi muamelesi saymasını istedi Yıldırım’ın... Olur mu? Biri parmak ucu yoklaması, diğeri 2 metrelik hortum kaçması!
Lincoln oynadı mı, ben göremedim! Sen gördün mü Turgay ağbey? Karan da öyle. Nonda top varsa var, yoksa yok! Şaş, Kalli kriterleri nezdinde yok! Futbolu balkabağı tadındaki adam, susak kabağı statüsünde kullanılmaz ki... Zaten bir pozisyon hatası ve Erdal’ın çıt diye bırakması: 1-0.
Uyandı tilki! Baktı kuyruk gitti, ‘postu kurtarayım’ dedi ve Uğur yerine, Şaş’ta esas yerine. Etkili olan taraftır şimdi Galatasaray. Ev sahibi ikinciyi atardı, atmadı! Sonra Servet golüyle, postu kurtarmış ama Kalli kuyruğu Antep’te bırakmıştır: 1-1.

0 YORUM