ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Sportif Ekran Diva'sı!

25.09.2007

Canım sıkıldı, Sportif Ekran Diva'sı röportajını okuduğumda. Görüşleri kendisini bağlar, ama camiayla ilgili sallama meraklılarını da bağlar.

Canım sıkıldı, Sportif Ekran Diva’sı röportajını okuduğumda. Görüşleri kendisini bağlar, ama camiayla ilgili sallama meraklılarını da bağlar. Mesleği ‘çok para’ hırsıyla ucuzlatanlar, üzerine de herkesi kendisi gibi zannetmeyecek. Yani! ‘Şefaatinizden vazgeçtik, mezarımızdan taş çalmayın yeter’ demek sanırım en iyisi. Diva ve türleri sabah programlarına çıksa, hem daha fazla reyting yapar, hem de daha kalın nakit hamili olur.
Kişisel olarak ithamlarını kabul etmiyor, tespitlerini tamamen kendisine mal etmesini istiyorum. Herkesi kendisi gibi zanneden insan yapısının kire dönüşmüş, düşünceleriydi okuduğum. Bir insan nasıl bu hale gelir, çok da üzüldüm. Diva ilk tanıdığımda, asla böylesi defolu model değil, üstelik saygın biriydi. Şöhret ve nakit cazibesi fena halde kirletti. Yazık oldu. Hem kendisine, hem sıfatlarına, geçmiş mükemmel kariyerine vesaire vesaire...
Neyse, Diva ve benzerlerini kendi dünyalarında, layık olduklarıyla baş başa bırakalım ve başka konuları paylaşalım. Yöneticiler nasıl korkunç yabancı transferi cinayetleriyle kulüpleri katlediyorsa, TMOK de Olimpiyat Stadı marifetiyle milyonlarca doları katletmiştir. Kalli’nin sözleri çok anlamlı ‘Orada sadece güzel bir binanın fotoğrafları çekilebilir’ Enkazla ilgili her şey aklıma gelmişti de, fotoğraf çekimi hiç gelmemişti. Alman o yörede müthiş reklam çekimleri yapıldığını da hatırlatmış oldu. Ben dev bir yüzme havuzu haline getirilmesi ve rüzgârlı havalarda, ‘ki hep rüzgârlı hatta genelde fırtınalı’ yelken, fita, optimist yarışları, surf kursları açılması gibi etkinlikler düşünüyordum! Başka şey olamaz oralarda. Üzeri kapansın diyenler var... Evaze etek gibi açıldıkça açılmış bir yapıya, XX Large şapka bile olmaz. Yani stadın üzeri kapanamaz. Şu olabilir; rüzgâr kesen sistemi mesela. Karadeniz’den itibaren stada yaklaştıkça yükselen duvarlar. Bu duvarların arkası, İstanbul’da artık en bol bulunan atık madde olan, molozlarla(!) beslenecek ve Çin Seddi’ne benzeyen bir yapı daha elde edilecek. Başka önerisi olan?

 

0 YORUM