ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Sinsi bunlar sinsi!

05.10.2007

Henüz ilk dakikalar, Galatasaray çökelek gibi çökmüş üzerlerine. Taç atışı esnası, İsviçreliler'in yedek kulübesinden bir top yuvarlandı içeri.

Henüz ilk dakikalar, Galatasaray çökelek gibi çökmüş üzerlerine. Taç atışı esnası, İsviçreliler’in yedek kulübesinden bir top yuvarlandı içeri. Neden? Sion savunması yerleşmemişti çünkü! Hakem oyunu kesti ve atış tekrarlandı. Aynı ince ayarlarla Milli Takımımız’ı yiyenler, yine iş başında(!) Sinsi bunlar sinsi!
Arda savunmalarını adeta grogi hale getirdi ve işi Lincoln, Karan muhabbeti bitirdi: 1-0. Biraz sonra da Şükür yine Karan’a bıraktı ve Germano adeta portmanto oldu! As asabildiğin kadar 2-0. Ehhh... İki Ümit golü sonrası Sionlular’ın korkuları da geçti, rahatladılar!
İsviçreliler inekleri üçüz doğursa, süt bolluğu ve çikolata bereketi nedeniyle bayram ederdi. Kalecileri doğurunca üzüldü! Evet Lincoln şahane vuruyor ve üçüzleri de oluyor. Dakika henüz 37 ve 3-0. Galatasaray kır bahçesinde, bebek arabasıyla dolaşan mutlu baba rahatlığındadır artık.
Dün gece Beşiktaş maçının Sağlam’ı tribüne gönderen Hollandalı’sı olsaydı, sanırım Sion teknik direktörünü asardı! Adam pilli bebek gibi zıpladı durdu.
Teskereci olması nedeni acaba yine Galatasaray mı olacak? Aslına bakarsanız tur geçememe endişem hiç olmadı da, üzüntüm Türkiye’nin kaybettiği UEFA puanları nedeniyleydi.
Cim Bom, ikinci yarıya da kendinden emin başlıyor, ciddiyetini de koruyor. Uğur, Barış, Volkan, Arda gibi gençler de şahane oynuyor.
Bu saatten sonra hiçbir endişem olmadığını, aksi halde yazımı yiyeceğimi beyan eder, Hakan o iki gol pozisyonunu nasıl kaçırdı? Düşünmek için izninizle tefekküre dalmak isterim...
Hadi bana eyvallah! 

0 YORUM