ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Servet mi, nimet mi?

13.01.2008

'Baskın basanındır'... Öyleydi Galatasaray. Önce Arda'nın füzesi ve Gonzales'in topu çelmesi. Servet... Bu çocuk Galatasaray için hem servet, hem de nimet.

‘Baskın basanındır’... Öyleydi Galatasaray. Önce Arda’nın füzesi ve Gonzales’in topu çelmesi. Servet... Bu çocuk Galatasaray için hem servet, hem de nimet. Rakibe de eziyet. Riberio’yu ezdi, hücumda da rakip savunmayı düzlük çarçop etti. Topu indiriyor ve Nonda’yla gol geliyor: 0-1. Orkun ‘bırak ikide bir oyuna girme hevesini’. Kalede de dursun birisi! Ya Emrah düzgün vursaydı? Kalli’yi biz bile götüremedik ama kaleci niyetli galiba! Yapma. Bouzid sen de yapma! Tamam Servet, Riberio’yu ‘dibek taşı’ gibi dövüyor. Fakat ‘Hilmi Ok’ kriterlerine göre dövüyor. Ya sen? Adamı öyle yerde biçtin ki, adeta gol yarısı! Affeder mi Altan? Gole tamamladı: 1-1.
Dikkat çeken şu ‘Rize savunması Cim Bom hücumlarında çok kısa kalıyor’. Servet müthiş yükseldi ve C4 gibi patlattı. Hasar büyük Rize kalesinde: 1-2. Galatasaray çok çabuk. Rize yetişme derdinde ama dedim ya ‘fizik kalite.’ Sonra Nonda topu süsledi, püsledi ve yine içeri gönderdi: 1-3. Cim Bom havada, karada, düzde, bayırda ‘navigatörkopter’ gibi. Her pozisyonda silip süpürüyor rakibini. Bu üstünlükte Rizespor zafiyetleri kadar, futbolcuların doğru üretimleri de önemli.
İkinci yarı Rize uzunlarla ‘baş edeyim’ derken, bir kafa da Arda’dan oldu mu: 1-4. Allah var... Sahadaki mücadele, o ayazda iç ısıtan mükemmellikte. Bir ‘Vedat Yüksel filmi’ ve şahane bir gösteri. Hakan Şükür asisti, Nonda’nın 5’lemesi. Zafer ve 2-5.
Sahadaki Aslan’lar özellikle kendi yakınları(!) tarafından yok sayılmalarının, cevabını futbol diliyle sahada vermiş ama bilmem anlatabilmişler midir?

1 YORUM
  • threren 13.01.2008 12:52:55
    1

    ya abi senın yorumlarına bitiyorum bu cizginden cıkmazsın inşallah