ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Rakibe atın!

24.12.2007

Özkan Sümer 'Kazandığımız taç atışlarını, İskender'e atmayın, rakibe atın. Daha kolay kazanırsınız!' dermiş. Akcan da benzer birşey mi söyledi? İlk 15 dakikada 3 pas bile yok, Galatasaray'da.

Özkan Sümer ‘Kazandığımız taç atışlarını, İskender’e atmayın, rakibe atın. Daha kolay kazanırsınız!’ dermiş. Akcan’da benzer birşey mi söyledi? İlk 15 dakikada 3 pas bile yok, Galatasaray’da. Üstelik hemen her top rakibe. Ama Oftaş’lılar kolayca Orkun’a ulaşabiliyor. Özellikle de İbrahim’le. Konuğun ilk atağı mı? 16. dakikada. 
Osman Özdemir’e helal olsun. Gençlerle nasıl da kişilikli sahada. İlhan’ı, Serkan’ı, Murat’ı, İlker’i ve diğerleriyle. Cavcav’ın yoktan yonga çıkarıp, Süper Lig’e taşıdığı modeli de uzaylılar mı tez konusu yapmalı? Galatasaray’ın buluşunu Amerikalılar kaptı da! Esas hoca da Almanya’da. Gripten!
Bu arada Topal’ın, kornerden gelen topa sağlam vuruşu ve İbrahim’in Barış’a şahinlik yapmasından başka heyecan veren bir şey yok! İnsaflı çocukmuş İbo! Sadece arkadan vurdu. Uyarmıştım Barış’ı ‘Saha içinde kolonoskopi ve lavman ameliyesine dahi uğrayabilirsin’ diye. Ucuz yırttı! Devre de golsüz bitti. Kanatsız, passız, plansız, programsızdı Galatasaray.
İkinci yarı Galatasaraylılar’ın attığı toplar, rakip değil kendi savunmalarına bunalım yaşattı! Böylesi pas özürünün, özürü olur mu? Top daha çok Cim Bom’da ama baskı, Oftaş’ta. Nonda neden sonda değil de, ortada? Song da arkada olmasa, kurabiye gibi dağılacaklar, haberleri yok. Evelediler, gevelediler ve maçı berabere bitirdiler. Liderlik şanslarını da...
Galatasaray 3. Bu takımı bu hale getiren sorumlular ve gidişi gördüğü halde susan icraatin başındaki tartışılmalı şimdi.

2 YORUM
  • ZKavasoglu 24.12.2007 15:57:36
    1

    zamanında ergun gürsoyun FB nin GS yi geçtiği anlamındaki sözlerine tepki gösterileceğine kendi gerçekleriyle yüzleşip sorunları hep beraber çözme gayretine girilseydi,çoktan yol alınıp yükselmeye başlanırdı.sadece mazi ile övünmek en büyük hatadır.

  • gncfbs 24.12.2007 17:27:47
    2

    kallı yı besıktasın basındaykende rahatsızlık problemıyle yarıda bırakmıstı galatasaray bu durumu göz onunde bulundurmamıs anlasılan buyuk kulupler boyle hatayı nasıl yapar anlamıyorum