Gerçek Spor Sitesi

Gerçek Spor Sitesi

26 Haziran 2017 Pazartesi
Rakibe atın!

Özkan Sümer 'Kazandığımız taç atışlarını, İskender'e atmayın, rakibe atın. Daha kolay kazanırsınız!' dermiş. Akcan da benzer birşey mi söyledi? İlk 15 dakikada 3 pas bile yok, Galatasaray'da.

24 Aralık 2007, Pazartesi Yorum Yaz
A+ A-

Özkan Sümer ‘Kazandığımız taç atışlarını, İskender’e atmayın, rakibe atın. Daha kolay kazanırsınız!’ dermiş. Akcan’da benzer birşey mi söyledi? İlk 15 dakikada 3 pas bile yok, Galatasaray’da. Üstelik hemen her top rakibe. Ama Oftaş’lılar kolayca Orkun’a ulaşabiliyor. Özellikle de İbrahim’le. Konuğun ilk atağı mı? 16. dakikada. 
Osman Özdemir’e helal olsun. Gençlerle nasıl da kişilikli sahada. İlhan’ı, Serkan’ı, Murat’ı, İlker’i ve diğerleriyle. Cavcav’ın yoktan yonga çıkarıp, Süper Lig’e taşıdığı modeli de uzaylılar mı tez konusu yapmalı? Galatasaray’ın buluşunu Amerikalılar kaptı da! Esas hoca da Almanya’da. Gripten!
Bu arada Topal’ın, kornerden gelen topa sağlam vuruşu ve İbrahim’in Barış’a şahinlik yapmasından başka heyecan veren bir şey yok! İnsaflı çocukmuş İbo! Sadece arkadan vurdu. Uyarmıştım Barış’ı ‘Saha içinde kolonoskopi ve lavman ameliyesine dahi uğrayabilirsin’ diye. Ucuz yırttı! Devre de golsüz bitti. Kanatsız, passız, plansız, programsızdı Galatasaray.
İkinci yarı Galatasaraylılar’ın attığı toplar, rakip değil kendi savunmalarına bunalım yaşattı! Böylesi pas özürünün, özürü olur mu? Top daha çok Cim Bom’da ama baskı, Oftaş’ta. Nonda neden sonda değil de, ortada? Song da arkada olmasa, kurabiye gibi dağılacaklar, haberleri yok. Evelediler, gevelediler ve maçı berabere bitirdiler. Liderlik şanslarını da...
Galatasaray 3. Bu takımı bu hale getiren sorumlular ve gidişi gördüğü halde susan icraatin başındaki tartışılmalı şimdi.