ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Noel Baba!

01.01.2008

Sevgili Noel Baba; 'başkanlık!' sözü verdiler, ama galiba yediler.

Sevgili Noel Baba; 'başkanlık!' sözü verdiler, ama galiba yediler. 2008 için umutlarımın tükendiğini görüyor, senden öğrenmek istiyorum; 'Bu sene başkanlık hayallerim gerçekleşecek mi, gerçekleşmeyecek mi?' Rumuz: Seramik.
Oğlum sizin memlekette koltuğu bulan kim bırakmış ki, o bıraksın? Hayallerine devam et, mevcudu bulursan da şükret!
Dostum Noel; 15 sene yatıp da, ücretini 5'e katlayıp iş başı yapan şanslı bir Ademim. Ehhh... İşler de fena gitti sayılmaz, ama 2008'den şüpheliyim. Acaba ne olur? Rumuz: Gripinli Tilki.
Bana 'dostum' dediğine göre yaşça yakınız. Bak Gripinli Tilki, Fitikalli'nin (Pardon Fitibaldi olacaktı!) pistlere dönmesiyle, senin işe dönmen arasında bir fark olduğunu zannetmiyorum. Fakat cukka sağlam, duvara pul gibi yapışma ihtimalin de yoksa devam et. Bırak seni oraya koyanlar duvara yapışsın veya batsın! Sana ne?
'Birlik olalım Noel Baba!' Birbirimizi desteklersek başaramayacağımız hiçbir şey olmaz. Şeyyy... Benim kulüp kurtulur, sonu selamet olur mu? Koltuğum 40 sene daha durur mu? Rumuz: Birlik olalım.
Değerli 'Birlik olalım', seninle birlik olamayız. Bitirirsin beni de! Kulübü Tanrı'nın kurtarabileceği dahi şüpheli. Koltuğun 40 değil, 1000 sene bile durur. Bu konuda eline su dökecek kul yaratılmadı henüz. Uzun ömürler, sağlık dilerim.
Noel baba; dünyanın golünü attım ama yaranamadım. 15 senedir ya satılmak ya da kovulmak istendim hep. Dost bildiklerimden de kazık yedim hep. Bu top denen meret beni güldürmeyecek mi, bu sene de kaderim yine dert mi? Rumuz: Ağlayan Kral.
Bak Ağlayan Kral... Krallar ağlamaz, kim ne derse desin, palyaço da olmaz. Ama ipe gider! Hele hele tahtta çok kaldı, dostu (!) düşmanı kıskandırdıysa. Sen Mayıs'a doğru, ince ince tahtı terk et, yurdışında bir yerlerde ikamet et.
Noel Baboş; bıktım yaaaa! Hakemlerden, tribünde küfredenlerden, söz verip de yiyenlerden, eskidiğim halde daha fazla eskiyip de gitmeyenlerden... Başlayacağım şimdi ulan! Bip! Bip! Biiiip! Rumuz: Yeter Ulan.
Aman sık dişini, Yeter Ulan! Görevliler (!) bitirir sıkıldıklarının işini. 2008'de kolunda kolluk gözüküyor ama 'bip! bip!'lerin bitmiyor.
Nice sağlıklı, mutlu, başarılı ve bereketli yeni yıllara... O.D.

0 YORUM