ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Ne gerek?

20.08.2007

Galatasaray Kalli'yi getirdi, transferler yaptı. Yaptı da iyi futbol düzeyi yakalandı mı? Uzun süredir çalışıp, hazırlanıyorlar ama dişe dokunur bir şey yok ortada.

Galatasaray Kalli’yi getirdi, transferler yaptı. Yaptı da iyi futbol düzeyi yakalandı mı? Uzun süredir çalışıp, hazırlanıyorlar ama dişe dokunur bir şey yok ortada. Ne gerek peki? Etnomüzikolog Rahmi Oruç Güvenç... Almanya ve Avusturya’daki hastaları Türk musikisiyle tedavi ediyormuş. Cim Bom’un futbol hastalığına deva bulunur mu diye okumuştum. Dün ‘İsfahan’ makamını deneselerdi keşke. Bakın nelere yarıyor ‘İkindiden 22.00’ye kadar etkilidir. Güven hissi, uyum sağlama, hareket yeteneği, zihin açıklığı, düzgünlük verme, zekayı açma ve hatıraları tazeleme.
Dinlenilmesi gereken saat cuk oturmuş, şifalı geldiği arıza türleri de! Keşke deneselerdi. Bülent Korkmaz’ın ekibi sahanın mutlak hakimi olurken, Kalli tarafında da güven hissi, uyum, hareketlilik, akılcılık, düzgün paslaşma ve futbol için gerekli zeka pırıltıları görülemiyor. Vega’ya gelen bir top dahi yokken, 3 mutlak gol pozisyonunu önledi Orkun. İlk yarı özetidir bu. İkinci yarı ‘Futboldan ırak’ makamı eşliğinde, Şükür 10 numara icraat yaparken zurnaya ‘ZART’ dedirtti, rekoru da golü de kaçırdı! Ve Uğur’un şahane solosu, Karan’ın maestro işi sonlaması 0-1. Timsah yemi ağzı içinden defalarca kaçırıyor, Karan’ın penaltısı verilmiyor ve bitiyor! Bu oyunla 3 puan çoook iyi.

0 YORUM