Gerçek Spor Sitesi

Gerçek Spor Sitesi

29 Nisan 2017 Cumartesi
Mordo olurdu!

Ümit Karan ve Nonda öylesine gol paslarını yedi ki, akıl ermez. Onların yediğini Rame yese, Bordo daha ilk yarı hem 5'lik hem de Mordo olurdu.

26 Ekim 2007, Cuma Yorum Yaz
A+ A-

Ümit Karan ve Nonda öylesine gol paslarını yedi ki, akıl ermez. Onların yediğini Rame yese, Bordo daha ilk yarı hem 5’lik hem de Mordo olurdu. İlk dakikalarda ‘bizimkiler mi kolay çalım yiyor, onlar mı işini mükemmel yapıyor?’ diye sormadım dersem yalan olur doğrusu. Pıtır pıtır kısa paslar ve her defasında ceza alanımızdalar.
Linderoth önemli adam. Endişeli gözlerle bakarken, nefis bir top attı Karan’a... Çukulata renkli Fransız, Ümit’i kucakladı, penaltı. Nonda ve 0-1 Bu gol sözün de, Bordo’nun da bittiği an mıydı? Galatasaray canı ne isterse yapıyor. Hele hele Şaş... Son yılların en güzel, en klas Hasan’ı, şaşırttı. Galiba Karan ve Nonda’yı da şaşırttı! Aksi halde o goller kaçar mı?
Bizim futbolcuların ‘bıngıldakmatik’ ayarları mutlaka kontrol edilmeli. Bozuk çünkü. Bu kadar yere düşülmez. Böylesi pozisyonlar heba edilmez. Dengesizliğin böylesi de asla görülemez. İkinci yarı yoklar. Ne havada, ne yerde, ne de sahada! Birbirinden güzel iki gol yedik, morarmış ölüyü dirilttik. Atana değil, yiyenlere bakmayı da ihmal etmeyin ama!
Sezon başı ve bu maçın ilk başı yaşanan ‘Lale’ devri yerini ‘Duraklama’ devrine bırakmıştır. Galatasaray’da yine tuhaf işler oluyor ve Şaş’ta zıvanadan çıkıp sarı kart görüyor. Umutlar Arjantin Tango’suna bağlanmıştır şimdi! Carusca içerde.
Fransız teknik adam ‘Sakın penaltı yapmayın, bırakın. Nasılsa atamazlar’ demiş sanki! Son anlarda Diarra hocasını dinlemedi... Bu kez de Malek penaltıyı vermedi.
Galatasaray ilk yarı ‘Mordo’ yapacağı ‘Bordo’ karşısında, ikici yarı akıl almaz ‘Bıngıldakmatik’ ayarı bozuklukları sahneye koymuş ve yenilmiştir. Moraran bizleriz yani!