ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Millet hazır!

22.10.2007

Önce UltrAslan, sonra Kocaelili gençler ve şimdi tüm Türkiye, askerlik şubeleri önünde... Evet! Kutsal görev için millet hazır. Sıra hükümette.

Önce UltrAslan, sonra Kocaelili gençler ve şimdi tüm Türkiye, askerlik şubeleri önünde... Evet! Kutsal görev için millet hazır. Sıra hükümette. ‘Kanı yerde kalmayacak’ cümlesinin, lafta kalmaması için daha ne bekliyorsunuz?
Yüreklerin dağlandığı günün akşamı, tenha İstanbul sokakları için için ağlıyordu sanki... Bulutlardan süzülen gözyaşlarıyla. Galatasaray ve Ankaraspor anlamlı pankartlarıyla, ulusça üzüntümüzü, öylesine içten yansıttı ki...
Ankaraspor’un kadrosu mükemmel. Bu yapı böylesi puan fakirliğini nasıl yaşar, hayret. Tempolu başladı oyun. Oktay Demiray’ın bir kısım kararlarını gördükçe, ligimiz hakem defolarını da hatırlıyor ve düşünüyorum ‘Hakemler ligi hizaya sokma adına bir misyon mu üstlendi acaba?’ Bir düdükten, kaval evsafında böylesi çeşit çeşit yorum çıkmaz ki. Hakemoğlu nelere kadir! Sadece ‘düt’ diyebilecek enstrümandan seksen türlü name çıkartabiliyor(!)
Galatasaray rakip kalede daha fazla göründü. Göründü de, gol yollarında apıştı. Biraz dikkat, azıcık özenle filelere gidebilecek topların istikameti Fulya çukuru oldu. İyi futbol adına aklımda kalan mı? Lincoln, Linderoth’tu.
İkinci yarı soldan Arda, sağdan Uğur iştahlı başladı. Barış’ın ustaca vuruşu direkten dışarı... Cim Bom baskısı var ama yine saçma sapan vuruşlar da var. Ankaraspor ıkınarak da olsa, ara sıra çıktı. Bu arada Şükür de çıktı, Nonda girdi. Yunanistan gazisi Arda da çıkıyor ve yedek kuvvet Şaş alana sürülüyor. Sözde baskı mı? O da sürüyor.
Karaman’ın koyunu Aslan’ı ceza sahası önünde boğmuş, Beyaz Tilki de seyretmiştir. Birlik gecesine beraberlik te eklendi!

0 YORUM