ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Kupa hatırası!

21.01.2008

Bursa'da oynanan son müsabaka Galatasaraylılar'da iz bırakmış, belli... 'Kupa hatırası' anılarının tazelendiği geceydi!

Bursa’da oynanan son müsabaka Galatasaraylılar’da iz bırakmış, belli... ‘Kupa hatırası’ anılarının tazelendiği geceydi! ‘Sizdeki marifetler(!) bizde de var’ uygulaması ilk sözcüsü Barış’tı. Barış harbiden savaşa girerken, Egemen’in egemenlik(!) gösterileri izleniyor.
İsmail Güldüren mi? O sertliğiyle Galatasaray’lıları, ıskasıyla da Bursa’lıları ağlatıyordu! Nonda adeta mermi gibi çaktı: 1-0. Bu esnada Cem Satman’ın önünde öyle işler oluyor ki... Yardımcı hakeme cop, kalkan, kelepçe ve biber gazı şart sanki! Aksi halde genç hakem de yamulabilir, katılmak zorunda kaldığı ‘dıgıdık’ gösterilerinde!
Cim Bom ‘baklava sistemiyle oynuyor’ diyorlar... Nonda da ‘Vezir parmağıdır’ o tanımlamanın kıvamında. Savunma da meşhur Boşnak tatlısı ‘Hurmacık’ olmalı... Emre’li savunma sert, diri ve üstelik de lezzetli. Hele hele Servet’in gol öncesi mücadelesi... Nimet yahu bu çocuk! Volkan kendine geliyor, Uğur da pupa yelken gidiyor. İşimiz zorlaştı! Kalli doğru 11 çıkardıkça, sallama alanımız daraldı. Canaydın’a niyetliydim, ama Başkan’ın da Ankara’yı hatta FİFA ve UEFA’yı fethettiğini biliyorum.
Aybaba, ‘Bir ıska daha yapar mı?’ yoksa ‘Yıldırım atar mı?’ korkusundan mı nedir bilmem, Güldüren’i çıkardı ve Koray’ı aldı. İkinci yarı Barış’ın düşmesiyle başladı. Penaltı mı? Hikaye! Oyunu belki de mecburen geride kabullenen Bursa, Volkan’la çıkmaya çalıştı. Ya savunma ya da Orkun gole izin vermedi. Fazlaca niyetleneni de, Servet bitirdi! Nonda ikinciyi kovaladı, olmadı.Son dakikada yaşanan rezillikler de futbol denilen güzelliğe hiç ama hiç uymadı.
Baltası, topalı, genci, ihtiyarıyla Galatasaray iyi gidiyor. Daha ne olsun?

0 YORUM