ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

İftar rehaveti!

08.10.2007

Dün gece izlenen, iftar rehavetindeki göbeğini kaşıyan adamın, futbol versiyonu muydu?

Dün gece izlenen, iftar rehavetindeki göbeğini kaşıyan adamın, futbol versiyonu muydu? Böylesi cansız, renksiz, tatsız bir oyun beklemiyordum doğrusu. Galatasaray, Sion kadrosunda değişiklik yapmış! Barış sola, Arda sağa... Sonra Arda sola, Barış sağa... Bir sağ, bir sol vurup, rakibi grogi etmek istedi Kalli belki de! Lincoln, Galatasaray’a çok pozisyon ve gol kazandırdı... Hayran hayran hücumda yine ne hüner yapacak diye izlenirken kaptırdı! Kayseri güzel çıktı ve Gökhan bıraktı: 1-0. Biz bakıyoruz, tribündeyiz! Ya savunmacılar? Şu maçtan yazı çıkarmak, diş tabipliğine soyunan berberin, kerpetenle azı dişi çıkarmasından zor yahu...
Bu vaziyette ilk başvurulacak konu; Fenerbahçe’ye yapılan kıyağın durumu! ‘Bir maç cezalı Holosko’nun, Slovakya’dan gelen, ama galiba sahada duran (!) arkadaşına doğru uzattığı orta parmak nedeniyle, hak mahrumiyeti ikiye çıkartılıyor. Adalet mi bu?’ Galatasaray yöneticileri uyuyor mu?
Federasyon istifa... Federasyon istifa...
İkinci yarı yine denk güçlerin, ‘güçsüz futbol’ gösterisi sahnede. Lincoln, Kayseri sonrası, Karan’a da tabela değiştirtiyor! Golcü şık vurdu: 1-1. Sonunda Nonda ve Şaş katkısı yapılsa da, oyun berabere bitiyor.
Veee ohhh beee!

0 YORUM