Gerçek Spor Sitesi

Gerçek Spor Sitesi

27 Nisan 2017 Perşembe
İftar rehaveti!

Dün gece izlenen, iftar rehavetindeki göbeğini kaşıyan adamın, futbol versiyonu muydu?

08 Ekim 2007, Pazartesi Yorum Yaz
A+ A-

Dün gece izlenen, iftar rehavetindeki göbeğini kaşıyan adamın, futbol versiyonu muydu? Böylesi cansız, renksiz, tatsız bir oyun beklemiyordum doğrusu. Galatasaray, Sion kadrosunda değişiklik yapmış! Barış sola, Arda sağa... Sonra Arda sola, Barış sağa... Bir sağ, bir sol vurup, rakibi grogi etmek istedi Kalli belki de! Lincoln, Galatasaray’a çok pozisyon ve gol kazandırdı... Hayran hayran hücumda yine ne hüner yapacak diye izlenirken kaptırdı! Kayseri güzel çıktı ve Gökhan bıraktı: 1-0. Biz bakıyoruz, tribündeyiz! Ya savunmacılar? Şu maçtan yazı çıkarmak, diş tabipliğine soyunan berberin, kerpetenle azı dişi çıkarmasından zor yahu...
Bu vaziyette ilk başvurulacak konu; Fenerbahçe’ye yapılan kıyağın durumu! ‘Bir maç cezalı Holosko’nun, Slovakya’dan gelen, ama galiba sahada duran (!) arkadaşına doğru uzattığı orta parmak nedeniyle, hak mahrumiyeti ikiye çıkartılıyor. Adalet mi bu?’ Galatasaray yöneticileri uyuyor mu?
Federasyon istifa... Federasyon istifa...
İkinci yarı yine denk güçlerin, ‘güçsüz futbol’ gösterisi sahnede. Lincoln, Kayseri sonrası, Karan’a da tabela değiştirtiyor! Golcü şık vurdu: 1-1. Sonunda Nonda ve Şaş katkısı yapılsa da, oyun berabere bitiyor.
Veee ohhh beee!