Gerçek Spor Sitesi

Gerçek Spor Sitesi

26 Nisan 2017 Çarşamba
Hoş geldiniiiiz!

Dünün Galatasaray yorumları, Arif Susam'ı hatırlattı. Anons ederdi Susam 'Hoş geldiniiiz Abuziddin bey, sefalar getirdiniz Zühtü bey' diye, şarkının orta yerinde bile.

25 Ocak 2008, Cuma Yorum Yaz
A+ A-

Dünün Galatasaray yorumları, Arif Susam’ı hatırlattı. Anons ederdi Susam ‘Hoş geldiniiiz Abuziddin bey, sefalar getirdiniz Zühtü bey’ diye, şarkının orta yerinde bile. Ben yazının başında anons edeyim bari...
Hoş geldiniiiiz Sayın Balakıtan...
Sefalar getirdiniiiz Sayın Geçgelen...
Buyursunlaaar Sayın Uykudagezen...
Kalli’nin saçma sapan işler yaptığını ve faturanın da mutlaka çıkacağını ne zamandan beri yazıyorum ben? Ağustos’tan itibaren. Peki arkadaşlar ne zaman uyandı? Ocak sonunda. Yani Mart karı yağması günlerine az kala! Benim kara şanzuman BMC dahi bu denli inat etmez, çoktaaan hedefe varırdı. Bunlar onun kadar bile, yavaş ve devri düşük olamadı. Daimi ambeledeler, gürültü çok ama icraat yok.
Cim Bom teknik kadrosu aklın almayacağı yanlışlar yapmış, futbol sorumluları bilmem nereye bakmış? Sonuçta Kalli haykırmıştır; ‘Utanıyorum’. Başka? ‘Geniş kadro olmayınca!’ diye de hayıflanmıştır. Burada ‘Bouzid geliyor, Carrusca kalıyor, ama Emre Aşık, Orhan Ak, Hasan Kabze, Mondi, Tomas, Cihan, Necati, Ferhat, Anıl nasıl oluyor da bedavaya gidiyor?’ diye yazdığımda ‘Galatasaray yenileniyor’ diye methiyeler düzen, alkış tutanlar şimdi uyandı. Cenaze kalkmak üzere, sormayı akıl etti koro: ‘Bu gidiş nereye?’ Ziyan olan 58 milyon dolarlık transfer için, kına yakmaya!
Hoş geldiniiiz, sefalar getirdiniiiz... Sayın Balakıtan, Geçgelen ve Uykudagezen abilerimize bu şarkı ‘Hadi... Hadi... Hadi...’ İsterseniz Fatih Ürek, istemezseniz Seda Sayan’dan...