ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Harb-i umumiye!

22.02.2008

Rezaletin adını koymak Kalli'yi şişiren, öpen bir kısım kaleme kalsın... Uydurur onlar! 'İstanbul'un sümsük Bayer Leverkusen futbolu, Almanya'da farklı' diye kaç kez yazmıştım? Uyanmamış, önlem almamışlar.

Rezaletin adını koymak Kalli’yi şişiren, öpen bir kısım kaleme kalsın... Uydurur onlar! ‘İstanbul’un sümsük Bayer Leverkusen futbolu, Almanya’da farklı’ diye kaç kez yazmıştım? Uyanmamış, önlem almamışlar.
Volkan’ın yalandan düşmesi, Damir’in yememesi ve Kiessling’in soldan kesmesi. Barbarez halı saha rehavetinde bıraktı: 1-0... Orkun neden hâlâ çizgidesin? Kiessling bu kez göbekten geliyor ve  olmayan savunmayı 2 dakika sonra 2. kez deliyor: 2-0. İstanbul’da ‘Bunlar dışarıda kuzu, evde kurt’ demiştim ya!.. Daha betermişler... Barbarez, yine göbekten 3-0. Kalli’nin Aslanlar’ı(!) keşkül gibi.
Konya’nın karına, buzuna mazeret bulmasın kimse... Sen, elindeki zengin kadrodan yararlanmayı bilemezsen, badem olmak kaderindir. ‘Hele hele karşında Alman varsa’ diyeceğim, diyemiyorum. Galatasaray’ın başında da Alman var çünkü. Sakıncası?.. ‘Harb-i umumiye’den kalmış olması! Ehhh... Cinsi de ‘Nuh der, peygamber demez’ olunca... Ne yapacaksın?.. Melül melül bakacaksın.
Sabri ve Lincoln var ikinci yarı, bir de Servet’in ıskası. Kaçtı gol. Orkun nihayet bir tane kurtardı... Bir tane daha kurtardı. Ardından yedi!.. 4-0 şimdi. Sonra Servet, Kiessling’e yüklendi, penaltı 5-0. Kötü olunur da bu kadar mı olunur? Almanlar kötü, atmaya doyamıyor. Galatasaraylılar kötü... Onlar da yemeye doyamıyor! Veee... Barusso ilk golünü atıyor: 5-1.
Servet ‘Yine gol mü?’ diye sorduğunda; Orkun, ‘Hangisi olmadı ki?’ diyecek ve Yaşar’ın yerine tarihe geçecekti! Ucuz kurtuldular(!) Zaten buralara da ucuz gelmişlerdi, aynı etiketle gittiler.

1 YORUM
  • cakilajans 22.02.2008 14:51:47
    1

    Sizler sıcak koltuklarınızda ben daha önce söyledim beni dikkate almadınız triplerindesiniz. Neyinizi dinlesinler. Koskoca Dünya Savaşının adını bile doğru dürüst bilemiyorsunuz. Harbi Umumi olmasın söylemek istediğiniz. Yoksa Hayryie mi olacaktı?