ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Gâvur eziyeti!

20.12.2007

Mübarek Kurban Bayramı arifesi, Galatasaraylı resmen gâvur eziyeti çekti.

Mübarek Kurban Bayramı arifesi, Galatasaraylı resmen gâvur eziyeti çekti. Peki! Galatasaray’ın grubunda böylesi gazoz rakipler karşısında, himmete muhtaç hale gelmesinin sorumlusu kim? Tekrarlıyalım yine: Kalli’nin kadroyla ‘lego’ gibi oynaması, yönetimin uyuması, böylesi sıkıntıları doğurmuş, fakat hiçbir yetkilinin umuru olmamıştır.
A.Wien grubun 0 puanlı, 1 atıp, 6 yemiş takımı. İstatistiklerini inkâr edecek bir futbol da oynamadılar zaten. Ya Galatasaray? Bunların kafası karışık... Elbette futbolları da! A.Wien daha Cim Bom kalesine gidemeden, Şükür’le 3 gol bulurdu ev sahibi, bulamadı. Niçin? Konsantrasyon arızası var, kafalar başka yerde.
Atina’da önce 1-0, sonra 2-0, ilk devre sonu 1 tane de Bordeaux ve yine karışıktır kafalar. Ümit fakirin ekmeği, futbolcu olanı da Kalli’nin yedeği!
İkinci yarılarda, hem Galatasaray, hem de Bordeaux atacak ve ikisi de yemeyecek. Yahu bu kadar güzellik olmuşken bir de halamın şapkası olsa! Oldu be!!!! Halamın şapkası değil ama 2-2 yaptı Fransızlar. Şimdi de bizimkiler gole Fransız kalmasalar! Kaldılar. Fakat Bordeaux 3. golü buluyor ve Galatasaray’ın yapamadığını yapıp, bizimkilere tur atlatıyor.
Tura sevinin ama Galatasaray’ın futbol garabetini de doğru gözlemleyin.

0 YORUM