ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

GS-BJK ve FB!

11.04.2008

Medyamız bir tuhaf... Futbolun birçok kurumu da! Vaziyet öyle bir hale geldi ki; GS-BJK ve FB! Hatta, Süper Lig de dahil 17 kulüp ve FB! Kantarın topuzu, pusulanın kadranı Fenerbahçe tarafına doğru iyice kaçtı yani.

Medyamız bir tuhaf... Futbolun birçok kurumu da! Vaziyet öyle bir hale geldi ki; GS-BJK ve FB! Hatta, Süper Lig de dahil 17 kulüp ve FB! Kantarın topuzu, pusulanın kadranı Fenerbahçe tarafına doğru iyice kaçtı yani. Galatasaray’a verilen anlaşılmaz ceza ve ardından Beşiktaş’a da çarpan eza. Planlı, programlı, hatta rakibe göre ayarlı!
Kemal Dinçer ve grubuyla bu iş olmaz. Ömer Üründül de tescilli Fenerbahçeli, ama hiç kimsenin gıkı çıkmamıştı. Neden? İşini doğru ve dürüst yapmıştı da ondan. Ehhh böyle olunca da kendi camiasınca muteber addedilmedi ve yerine ‘Sustalı’ seçildi. Böyledir bu işler. Yiğit namıyla anılır! Kemal bey bıçağı saklamaya çalışınca yakalandı ve hep o sahneyle akıllarda kaldı.
Benzerini bir başka menacer yapsa, ne diyecek veya diyebilecek Dinçer? Adam da savunmasında ‘Ben bu işi sizden öğrendim’ yazsa mesela... Eski menacer arkadaş, Hasan Doğan’a en büyük zararı verecek kimliktir ve orada bulunması doğru değildir. Hakkaniyetli davranmıyor, davranamıyor çünkü.
Eğer Dinçer ve ekibi doğru uygulamalar içinde olsa, Ankara sonrası hemen kapanan ASY’nin ardından, Şükrü Saracoğlu da kapanmalıydı. GS ve BJK taraftarını pür dikkat izleyen gözlemciler ve sustalı hızıyla gerçekleşen işlemler! Ama söz konusu Kanarya olunca ‘sustalı sistemi’ arızaya geçiyor. BJK ve Kayseri müsabakalarında Fenerbahçe tribünleri ne yaptı? ‘I love you’ söyleminden Galatasaray’a ceza kesen zihniyet nerede şimdi? Yoksa hakaret serbest mi?
10 milyon Dolarlık Sivas’ı ve Uygun başarısını görmezden gelenler, ‘100 milyonluk Fenerbahçe, 400 milyonluk rakibine elendi’ diyor. Utanmasalar madalya takacaklar! Şu berbat Chelsea futboluna elenerek, hepimizi kahrettiler arkadaş. Bu gerçeği neden dile getiren yok? Moskova hayallerimizi yıkan, Chelsea değil ki! Fenerbahçe’nin turu istediğini, aradığını gören var mı? Pısırık oynar, ‘korku dağları bekliyor’ felsefesi uygularsan, olacağı bu.
Şimdi medya gazı, gözlemci ve temsilci desteğiyle şampiyon olunacak... Pekiii dışarıda ne olacak? Yine aynısı olacak. Bekleyin görün. 

9 YORUM
 • aycumut 11.04.2008 05:07:01
  1

  sonra da ağzından çıkanı kulağı duymayan şampiyon olmak için her türlü provakasyonu yapan yöneticiler temizlenmeli....

 • aycumut 11.04.2008 05:09:54
  2

  maça gelenlerin profili baştan aşağı değişmeli.Takımını başarılı ya da başarısız ayrımı yapmadan sevebilmeyi becerebilen ve futbolun bir oyun olduğunu çözmüş insanlar oturmalı o koltuklara....

 • timberwolfer 11.04.2008 08:49:21
  3

  UZUN ZÜREDİR BU KADAR İİME SİNEN BİR YAZI OKUMAMIŞTIM. ESKİ PARALI MENAJER BU SENE TAKIMI ŞAMPİYON YAPAR VE İŞİNE SON VERİLİR TARAFLI DİYA..! AMA İŞ İŞTEN GEÇTİKTEN SONRA BENCE..!

 • mucahit412 11.04.2008 09:18:48
  4

  Gs li yazarlar Fatih Terim in İsviçre maçında çıkardığı olayları nedense hatırlamaz.İsviçreden 3 yıldır turist gelmiyor.Zarar 1 milyar dolara yakın.. Gs li yazarlar Fenerbahçe li kellesi peşinde.. Bizde bunları hesaba yazıyoruz..

 • hasansemih 11.04.2008 11:23:59
  5

  Ya da beklemeyelim, Gassaray ya da Beşimnastiği şampiyon edelim.Seneye Leverkusen' e kalmaz bi Getafe falan çıkıp hezimet yapar, artık herkes Fenerbahçe' yi arar.Sayın yazarım siz hiç FIFA sayfalarına bakar mısınız?Ya siz futboldan çok iyi anlıyorsun

 • ersin1907ank 11.04.2008 11:33:50
  6

  BU KORKU TARAFTARINDAN YAZARINA HER BİR CÜMLE ALEMİ SARMIŞ GİDİYOR.BAKALIM BİRGÜN FENERBAHÇE NİN YAPAMADIKLARINI(!) YIILLARDIR YAPAMAYAN KENDİ TAKIMLARI HAKKINDA DA GERÇEKLERİ GÖRÜP O DOĞRULTUDA YAZMAYI BECEREBİLECEKLER Mİ?BİZ DE BEKLEYELİM GÖRELİM

 • ersin1907ank 11.04.2008 11:40:51
  7

  İÇİNE SİNEN BU TARAFLI VE GERÇEKLERİN KONUŞULMADIĞI,TESELLİYİ,KARANLIĞA DOĞRU SÜRÜKLENDİĞİNİZİN YAZILMADIĞI YAZILARDA ARAYACAĞINIZA,YAZARLARINIZDAN,GERÇEKÇİ,BATAKLIĞA BATMAKTAN NASIL KURTULUNACAĞINI YORUMLAYAN YAZILAR İSTEYİN.KANDIRILIYORSUNUUZ

 • FERHAT25 11.04.2008 22:54:19
  8

  BİR FENERLİ OLARAK YAZDIKLARINIZIN HEPSİNE KATLIYORUM.BURDAKİ ARKADAŞLAR ADINADA SİZDEN ÖZÜR DİLİYORUM.

 • Utku182 11.04.2008 23:14:35
  9

  biz ulusoya 10 sene tahamül ettik,siz hasan doğana yarım sezon tahamül edemediniz.niye ağlıyorsunuz 2 hafta beleş penaltı atamadınız diyemi?