ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Gözüne gözlük!

28.02.2008

Nereden bilsin Lugano, bu ülkede 'gözüne gözlük' dedin mi, arkasından gelen kafiyeyi. Öğretmemişler!

Nereden bilsin Lugano, bu ülkede ‘gözüne gözlük’ dedin mi, arkasından gelen kafiyeyi. Öğretmemişler! Faka bastı, ikinci sarıdan kırmızı. “Fenerbahçe’nin Sevilla’da kaldığını düşünmüyordum” desem yalan olur. Sanki İspanyol gitar ve kastanyet eşliğinde Flamengo esintileri. Ya futbol? Oysa Cim Bom, Matador dikkat ve iştahıyla başlamış geceye.
Çakır’ın düdüğü yerine kalk borusu mu gerekliydi acaba Fenerbahçe’ye? İlk dakikada Volkan kurtarıyor, ardından Şükür 1-0’a getiriyor, şakıması beklenen Kanarya’da kıpırtı yok! Galatasaray’ın yaptığı basit oysa! Her pozisyonda topun ve rakibin karşısında mutlaka oluyor. Hele hele Mehmet Topal her yerde var. Çakır da öyle, yönetimi şahane.
Lincoln’ün alemde çıtırlarla düşüp kalktığı, magazin köşelerinde de... Sahada bari yapma be birader! Lincoln artistlikten kart hamili. Haklıdır hakem. Şükür gençlik günlerine taş çıkartırken, Karan sambayla, futbolu mix etmiş adeta resital veriyor. Arda mı dediniz? Kolbastı’nın her versiyonu...Figür fışkırtıyor kerata.
İkinci yarı durdu Galatasaray. Kalli baktı, Zico doğru hamle yaptı, Semih’le. Kezman salladı, indirmek Gökhan’a nasip oldu. Şahane bir gol ve 1-1...Sonra ikinci sarıdan O da dışarı. Biri ‘Biz kupa aslanıyız’ derken, diğeri ‘makus kupa talihimizi değiştirmemeye yeminliyiz’ diyordu. Kalli rakip iyice eksilince hücuma döndü! Nonda ve Serkan var.
9 kişilik Fenerbahçe hırslandı ‘Aslan acaba kafeste mi bağlandı?’ derken, Karan turu bağladı 2-1... Çakır’dan iki kırmızı daha Volkan’la, Lincoln’e. Böyle bitti gece.

2 YORUM
  • metokaya 28.02.2008 11:19:49
    1

    ben senin gibi spor adamlarının bu ülkede halen iş yaptığına inanmıyorum gs açlıktan ağızı kokuyor sen onlara para bul.en büyük fb

  • levent çetin 28.02.2008 12:50:21
    2

    tamamen gerçekleri yazmışssınız.bazı 7bahçeli arkadaşların zoruna gitmiş ama önemi yok.