ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Ge-Restleşme!

29.10.2007

Kalli her geçen hafta Gerets'ten esintiler koymakta sahneye.

Kalli her geçen hafta Gerets’ten esintiler koymakta sahneye. Henüz işin başı sayılır, uyaralım Alman’ı ‘Gerets’leş me!’ Üstüne üstlük de restleşme! Tamam çok fazla sakatlık var ama bu durum, saha içi tercihlerde sakatlık nedeni olmamalı. Trilyonlarca liralık yatırım ve girilen büyük risk, böylesi deneme yanılma metodlarına teslim edilemez. Edilmemeli.
Geçtiğimiz sezon İnamoto’yu kazandık (!) şimdi Almanlar’a yarıyor. Bu senenin mönüsü de Bouzid! Hazır adamları kullanması şart Galatasaray, futbolcu hazırlama misyonunu mu üstlendi? Altyapı tamam da yukarıda neler oluyor? Pokerin 5 benzemezi Cim Bom’da 11’e dönüşmüştür. Şu maçta Uğur oynardı. Barış ve Mehmet Güven de oynardı ve böylesi acayip bir kurgu da sahada olmazdı. Denizli savunma dengesini bozacak en önemli adam Şaş arkada. Arda yalnız. Topal, Güven ve Barış neler yapmazdı?
Bir de cinayete tam teşebbüs sahnesi vardı elbette! Önce Hamidou sonra Karan’ın yaptıkları sonrası Kurtar ve Kalli peşpeşe sekte-i kalpten gitse cinayet aletini de bulamazdı kimse! Şaş iyi kaldırdı ve uyuyan savunma arasından Nonda bıraktı: 0-1. Sonra Bouzid ne kokan ne de bulaşan oyununa, fol yok yumurta yokken yaptığı katkıyla(!) beraberlik nedeni oldu. Uzatmalarda bir penaltı da Galatasaray kazanıyor ne Nonda skoru belirliyor. Bu skor kimseyi kandırmasın, tatlı bir rüyadır sonuç sadece.

0 YORUM