ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Felçkamp ve Feldkamp!

15.12.2007

Galatasaray'ın iki yüzü var. Birinde Felçkamp seçimleri (!) Diğerinde Feldkamp hünerleri.

Galatasaray’ın iki yüzü var. Birinde Felçkamp seçimleri (!) Diğerinde Feldkamp hünerleri. Cim Bom ne zaman, hangisine rastlar? Bilemedik ki, sezon başından beri. Dün gece felçkamp izinli, Feldkamp iş başındaydı. Nereden mi anladım? Takımın zamazingosu bozuk değildi, bazı akşamlar gibi! Baskıysa baskı, şutsa şut, tempoysa tempo, hepsi mevcuttu yani.
Sivasspor iyi başladı ve Orkun topu olağanüstü çıkarmasa, goldü. Ama ‘Olmayacak hacıyı deve üzerinde yılan sokar’ derler ya! Öyle bir geceydi, Sivas için. Önce Sedat, sonra Balili sakata çıktı. Uygun’un 90 dakikaya yayacağı taktik planı da, 14 dakika içinde sakata çıktı. Uygun’a uymadı yani! Ev sahibi baskılı, Akın sahneye çıktı, başarılı. Zengin Nonda etkinlikleri izlenirken, Uğur’un vuruşu da direkten dönüyor ve devre 0-0 bitiyor.
Garip ülkeyiz vesselam! Adamın soyadı ‘Zengin’ ama pintinin tillahı, ötekinin ‘Güzel’ fakat gudubetin kralı. Mehmet de Topal! Eğer o topalsa, biz 5 yıldız nüzul hamiliyiz yahu. Ne şuttu be! ‘Afferin oğlum Mehmet... Kaleci Akın sağa da bravo’ (By Vahi ÖZ)
Uğur çok emek harcadı ve sonunda adeta zorla attırdı. Nonda kafa ve 1-0... Hemen ardından Barış’ın şimşeği ve 2-0 çöktü Sivas’ın majino hattı.
Geçmiş zaman felçkamplıklarına yanmaz mı şimdi, Galatasaraylı?

0 YORUM