Gerçek Spor Sitesi

Gerçek Spor Sitesi

25 Haziran 2017 Pazar
Dikkat dikkat!

Sevgili dinleyenler, günün önemine binaen anons etmek zorundayım 'Dikkat dikkat!' Yarın Yunanistan'la çok kritik bir müsabakamız var.

16 Ekim 2007, Salı Yorum Yaz
A+ A-

Sevgili dinleyenler, günün önemine binaen anons etmek zorundayım ‘Dikkat dikkat!’ Yarın Yunanistan’la çok kritik bir müsabakamız var. ASY’de sportif başarı kadar, konukseverlikte şart. Dünya’nın gözü üzerimizde ve nereden neyi yakalarlar, onun arayışı içindeler. Maalesef makus talihimiz bu. Yanlış tanınmamız için çanak tutanlardan olmayınız. Zorlu 90 dakikanın en önemli kriteri sabır olmalı. Gücümüzü oyun esnasına saklamalı, maç öncesi şov nedeniyle tık nefes kalmamalıyız.
Moldova’dan dönüş keyifsiz oldu. Galibiyete şartlanmıştık... Ama futbol bu işte, arslanı kanaryaya! Pardon kurda boğduruveriyor. Hay Allah... Nereden geldi aklıma kanarya? Haaaa... öylesine alışmışım ki, Fenerbahçe yenilgilerine! Dilim sürçüyor işte. Aslında öyle ya! Hemen her Galatasaray’lı Arslan’ın Kanarya karşısındaki kaderine şaşıyor ve kabullenmekte zorlanıyor. Cim Bom’un Avrupa’da zirve yaptığı dönemde dahi, haşlamadılar mı hep? Farkında mısınız aradaki puan farkına rağmen umurları bile değil. İki kez yener ve yürür gideriz diyorlar.
Ümit Davala’lı Ümit Milli Takımımız ümit verdi. Çok ümit oldu ama doğrusu da bu. Çok ümitliyim Ümit ve futbolcularından. Hele hele Ukrayna’yı yenen kadroda Uğur, Mehmetler’in Topal’ı, Güven’i ve emanetteki Ferhat’ı geleceğe dönük ışık saçtı. Hem Galatasaray hem de Milli Takım adına. Bu arada diğer çocuklarımızı da içtenlikle kutluyorum. Futbolumuzun parlak geleceği Şükrü Saracoğlu Stad’ın da. Evet!!! Davala’nın ekibinin grup lideri olduğu stadyumda Fenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi zirvesine gittiğini, Galatasaray’ın yine UEFA finali oynayıp kazandığını, şöyle bir hayal edin... Futbolumuzun parlak geleceğini görün.