ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Dalga mı geçiyor?

24.01.2008

Kekeme büfeciye 'Bbbbbi mm mmm mal malboro', 'mm mmm mal malboro yyyok' dedi büfeci. Başka biri geldi; 'parlament lütfen', büfeci, 'buyrun parlament, başka arzunuz?' Kızdı kekeme, 'be bee benle d d dalga mı ge ge geçiyorsun?'. 'Y y yooo ooo onla dal dal dalga geçiyorum!' dedi büfeci.

Kekeme büfeciye ‘Bbbbbi mm mmm mal malboro’, ‘mm mmm mal malboro yyyok’ dedi büfeci. Başka biri geldi; ‘parlament lütfen’, büfeci, ‘buyrun parlament, başka arzunuz?’ Kızdı kekeme, ‘be bee benle d d dalga mı ge ge geçiyorsun?’. ‘Y y yooo ooo onla dal dal dalga geçiyorum!’ dedi büfeci. Galatasaray’la da biri dalga mı geçiyor?
Elbette gençlere şans verilecek ama bu kadar da olmaz ki. Beş benzemezle rest çekip, kendi 10 Avro’sunu bile risk etmeyecek Kalli, hiç benzemezlerle, kulübün 100 binlerce Avro’sunu saçıyor. Alman’ın rakiplerini izlemektense, yerli dizi peşine düştüğünü zannediyorum. Yoksa böyle bir kadroyla çıkılır mıydı? Akıl alacak gibi değil.
Osman Özdemir... Nasıl bir forvet oyuncusu olduğu pek hatırlanmaz. Ya basketbolculuğu? Hiç hatırlanmaz. İkisinde de mükemmeldi. 50 gram basketbol bilgisi olan OFTAŞ’ın oyun felsefesini çözer. Ya sepet topundan çakmayan? Sepet gibi bakar! Hızlı hücum, çabuk dönüş, ‘man to man’ ve ‘alan savunma’ üçlük şut, turnike hepsi Özdemir’in ekibinde.
Emre... Fundemental eksiğin nedeniyle ‘duruş’ hatası yaptın. Ya adamını kaçıracak, ya da faul yapacaktın. Faul ve Serkan’ın 3’lüğü 1-0. Daha sonra da nefis bir turnike gösterisi Sandro’dan ve 2-0. Daha ne 3’lük ve turnike denemeleri, şahane alan ve adam savunması örnekleri OFTAŞ’tan. Bir şut daha oldu, şimdi tam 3’lük. Hepsi OFTAŞ’tan. Galatasaray’ın yabancıları Carrusca ve Bouzid dökülüyor, yerlileri dağılıyor. Ve insanın aklına şu geliyor; ‘Kalli Galatasaray’la dalga mı geçiyor?’
Hem ayıp, hem yazık!

3 YORUM
 • yakisiklibiri 24.01.2008 11:09:13
  1

  gs gerçekten çok kötü futbol oynuyor teknik heyet aynen dalga geçiyor yönetimde işini yapamıyor merak ettiğim şey şu gs ye 18 tane transfer lazım futbol oynamasını bilen keza teknik heyet yönetimin iyi ellere bırakması lazım bunu kim yapabilir?

 • dusunce63 24.01.2008 14:49:56
  2

  Ne yonetim ne kalli nede o formayi hak etmeyen topcular sizlere sari kirmizi rengi gostermek bile haram ALLAH ahirette hesabini soracaktir su hic sucu olmayan milyonlarca taraftara iskence cektirdiginiz icin.

 • ibrahim_serap_kayra 24.01.2008 16:25:13
  3

  kalliye yüklenmek yanlış tamamen yönetim hatası rbery geldi 6 aysonra gitti lincon geldi 2 ay oynadı linderoth geldi 3 ay oynadı bu futbolcuların hepsini yönetim aldı hiçbiri yok ismail i kalli getirdi ikiside gitsin kalli nezle olunca evinde yatsın.