ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Dakika 35!

18.10.2007

Oyun tamamen rastlantılara terk edilmiş vaziyette giderken, dakika 35...

Oyun tamamen rastlantılara terk edilmiş vaziyette giderken, dakika 35... Yani İzmir’in plaka numarası! Bu rakam Yunanlılar’a şeşi beş göstermeliyken, bizimkilere feleklerini şaşırttı. Aman Yarabbim! Aynı dakika içinde, öyle iki pozisyon verdik ki, evlere şenlik. Önce Gökhan sonra Volkan sağ olsun... Yırttık. Ondan önce de Aurelio’nun son adamken topu rakipten, olağanüstü çekip almasıyla yırtmıştık. Birkaç pozisyonda daha yırttık, bitti devre.
Skoru lehimize çevirmek için ne yaptık biz? Hiç... İbrahim Üzülmez ve Gökdeniz zaman zaman parlıyor, arkadaşları mı? Bakıyor. Taktik, Rehhagel’in arzuladığı taktik. Şişir şişerebildiğin kadar, onların uzunları geri teptirsin, Karagounis yakalayıp Gekas’a salsın, o da gitsin. Daha az ama etkili giden taraftır Yunanlı. Bir laf var ‘Uzun yürürken, kısa iş üretirken’ diye hani. Ama onların uzunu kısası üretiyor. Bizimkiler mi? Devreye girecekler diye bekleniyor. 2. yarı Tümer var. İyice yavaşladık, onlar hızlandı. XXXL ebadındaki savunma arasına sanki havan topu atıp, Gökdeniz’in kafasıyla gol arıyor, resmen komik oluyoruz. ‘Bizimkiler Yunanlılar’ın taktiğiyle oynasa iyi olacak’ diyeceğim ama ayıp olur diye diyemiyorum! Hatlar arasında iletişim yok. Bloklar deprem yemiş gibi yıkık, Allah’tan Volkan ayakta, üçlük olmuştuk yoksa. Uzun lafın kısası, kötüyüz. Hayır! Rezil.
Amanatidis ikram üzerine ikramlara ‘peki’ dedi ve işi bitirdi: 0-1. Futbolumuz komadadır. Fişi çekmek kime nasip olacak acaba?

0 YORUM