ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Çıldırmış!

12.06.2008

Günün mesajı Kemal Zorlu'dan geldi. Henüz golü yemeden, gelen tek kelimelik çok şey anlatan isyan... 'Çıldırmış!'

Günün mesajı Kemal Zorlu’dan geldi. Henüz golü yemeden, gelen tek kelimelik çok şey anlatan isyan... ‘Çıldırmış!’ Türkiye’nin yaşadığı dramı, bundan daha güzel anlatabilecek ne var? Böylesi hazırlıksız, böylesi vurdumduymaz ve egosundan başkasını takmaz yapıdan, çıkacak ürün işte bu... Savunma anlayışı olmayan, orta alanı yolgeçen hanı olan ve santrafor yerinde o işle hiç alakası bulunmayanların bulunduğu ‘Bir garip Orhan Veli’ değil, Fatih Terim seçimleri...
İsviçre sınırlı yetenekli ve bir lokma nüfuslu futbol ortamında bulunan 5 Türk’ten 3 milli çıkarmış, bizimki binlerce arasından 11 tane yazmış ama beyhude!  Nihat’tan santrfor değil, dert üretirsiniz. Tümer ve Balta’nın savunma anlayışlarından da öyle. Türkiye’de kalan, Almanya’ya gönderilenlerin günahı ne? Adı ‘Top hırsızına’ çıkan Topal’ı görmezsen, topu her pozisyonda kalende görürsün. Öyle de oldu zaten. Futbolda çok boşvermişlik görmüş ama böylesini görmemiştim.
Yağmurla beraber patinaj yapmaya başlayan Milliler, ilk virajda devrildi! İsviçre’nin Yakın’ı ve 1-0.
İkinci yarı Semih var, Topal var; herşeye rağmen ümidimiz de var. Ama bu rakibi yenememek için çok şey(!) yapan Terim de var! Aurelio’da devrede şimdi. Ve Semiiiiih! Bu çocuğu anası gol atsın diye doğurmuş da, uyanan az! 1-1 oldu. Akordu bozuk sazıyla sahne alan müzisyenin, konser biterken ayar çekme çabası!..
Arda’nın muhteşem golü ise, galibiyeti getirdi 1-2. 3 puan şahane de, Terim yanlışlarını örtmeye yetmez. Bu böyle biline.

0 YORUM