ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Acılı bayram...

12.10.2007

Mübarek Ramazan Bayramımızı kutluyoruz. Yüreklerimizin dağlandığı günlerin hemen ertesi... Dostluk, barış ve kardeşliğin en yoğun pekişmesi gerekli günleri 'Acılı bayram' hüznüne dönüştüren kahpelere lanet olsun.

Mübarek Ramazan Bayramımızı kutluyoruz. Yüreklerimizin dağlandığı günlerin hemen ertesi... Dostluk, barış ve kardeşliğin en yoğun pekişmesi gerekli günleri ‘Acılı bayram’ hüznüne dönüştüren kahpelere lanet olsun. İnsanlık mı, demokrasi mi, hak arama mı yoksa katliam mı bu? Böylesi cinayetlerin arkasında durmaya çalışanları tarif edecek cümle kurmakta da zorlanıyorum.
AKP Diyarbakır Milletvekili İhsan Arslan ‘Sınır ötesi harekâta halk tepki gösterir’ demiş. Evet gösterir ama bölücülerin sınır ötesi harekâtına! Türk milletinin sabır sınırları zorlanıyor ve bir kısım aymaz, görmezden gelme ısrarını sürdürüyor. En büyük alçaklık da, bu cinayetlerde TSK’nın ihmali, hatta provakasyonu olduğu şeklindeki yalanların ardına sığınmak. Terör gösterilerinde çocuk ve kadınların ardına saklanan güruhun temsilcilerinden, ancak böylesi aşağılık bir yalan çıkar.
İhsan Arslan ve benzerleri provakasyon kokan cümleler kurmak için mi mecliste? Bu ülke nelerini gördü, hepsini halletti. Haydi hodrimeydan! AB ve ABD uşakları mı kazanacak, vatanseverler mi? Tarih hep Türkler’in kahramanlıklarını yazdı. Yine öyle olacak. Amerika’nın Domuzlar Körfezi, Vietnam, Irak, Afganistan zaferleri (!) yüreklendiriyor olmalı, bedhahları!
Gazetem FANATİK’le bir kez daha onur duydum. Milli Takımımızın ‘SİYAH’ formalarla sahaya çıkması gereği önerisi, Yılmaz Özdil’in ‘Kaptan 13 no’lu forma giysin’ teklifi, tüm arkadaşlarımızın duyarlılığının resmidir. TFF her zaman geç kaldığı gibi yine geç kalmaz umarım! Zamanında sonuçlandırır bu doğru ve haklı girişimi. Bizler sporcularımızın siyah formalarıyla, ulusumuzun büyük acısının tüm dünyaya yansımasını istiyoruz.
Arkadaşlar... Ülkemizde huzur ve barış ortamı yoksa, kalleşçe pusularda çocuklarımız şehit ediliyor ve iç hainler bu vaziyette dahi bahane üretiyorsa, sporu koyverin gitsin. Lüksü, tutkusunu, duyarsızlığı ‘Benden sonra tufan’ çakallığını da! Gelecek nesiller mezarlarımıza tükürüp, lanet okuyacak, haberiniz yok.
Sayın Erdoğan, Türkiye sorunları, TBMM’de çözülür, Bush tarifleriyle değil. Bilmelisiniz! 

0 YORUM