ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Keep Walking

07.11.2007

Adamlar 'You will never walk alone' derken bizim 'you will never walk again' diyecek halimiz yok herhalde takımımıza..

Adamlar “You will never walk alone” derken bizim “you will never walk again” diyecek halimiz yok herhalde takımımıza..
Beşiktaş zorlu bir dönemden geçiyor. İçeride ve dışarıda. Mazeret aramak isterse elbette bulur. Ama gerçekten bir şeylerin üstünden gelmek istiyorsa evvelemir biran önce kendi iç hesaplaşmalarını tamamlayıp yapılanmasını değiştirmesi lazım.
Şimdi tutup sizlere Liverpool maçından bahsedecek değilim. Onu zaten herkes yapacaktır. Ufak hata büyük hata, yapsaydı yapmasaydı, alan daralttı, koridor boşalttı bunları geçelim.Beşiktaş yarınlarına nasıl aydınlık çıkar ona bakılım.
Geride iki maç var, bunları kazanırsa zaten Avrupa’da şampiyonlar ligi olmasa bile UEFA da devam eder ama bununla da bitmez.. Bununla da bugüne kadar yapılan yanlışların üstü örtülmez, örtülse bile bir yerden açık verilir.
Birileri çıkıp da “Beyler bu kulübün adı BJK adını BÇK’ye çevirmeye çalışmayın” demezse, ya da “Burada başarı desibelle değil oynanan futbolla ölçülür” diye dikilmezse, ya da stadın en güzel yerlerini üç kuruşa kendi bekası için gruplara bırakmayı kesmezse o zaman bu büyük kulübün büyüklüğünden söz etmek oldukça zorlaşır.
Beşiktaş, Anfield Road da Liverpool’a yenilen ilk takım değil son da olmayacak, yenilen farkı o kadar da kafanıza takmayın, dert edecekseniz eğer bir şeylere Beşiktaş’ı nasıl Avrupa’nın büyükleri arasına sokarsınız onu dert edin.
Büyüklüğü yönettiğiniz takımın üstünden alıp, o büyüklükten keyif alması gerekenlerin idaresine verirseniz, küçülmeye başladığınızın resmidir.
Beşiktaş  ne bu sonuçla küçülür, ne başka yenilgilerle, Beşiktaş’ı Beşiktaş’ın kendisinden başka kimse küçültemez.
O zaman ne diyeceğiz.
Keep Walking

0 YORUM