ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Lucescu yol yakınken tazminatını istiyor!

14.11.2017

Gazetemizin yazarlarından Mehmet Demirkol, Türkiye-Arnavutluk maçının değerlendirmesini yaptı.

Bir kere şununla başlamak lazım... Mircea Lucescu, milli takımda kimlerin oynayacağını değil, kimlerin oynayamayacağını tespit ediyor ve bize bunu gösteriyor gibi. Defansif açıdan hiçbir şekilde yeterli olmayan, milli takım performansı yetersiz oyuncularla sahaya çıktık. Hücum yönünde de durum çok farklı değildi. Düşünün; rakip 50 dakika 10 kişi oynuyor, ciddi diyebileceğiniz sadece 2 atak yapıyorsunuz. O ataklarda da gol attık!

Kimseyi tanımıyor

Cengiz’in parladığı sol kanat yerine sağ kanatta onu değerlendirmek aslında adı bilinmeyen oyuncuları değil yıldız adaylarını da tanımadığını gösteriyor. Lucescu için bunlar büyük handikaplar. Herkesin formu, yaptıkları belli. Yine milli takım performansı yetersiz olan Hakan Çalhanoğlu yerine Emre Akbaba sağ kanatta da Deniz Türüç’le başlamak gerekmez miydi?

Oynayanlar oynayamıyor!

Geldiğimiz noktada Lucescu, şikayet ettiği konularda kendisini tekzip ediyor kelimenin tam anlamıyla. Ligin parlayan iki Türk oyuncusu oyuna 11’de başlamıyor. Yani Emre ve Yusuf Yazıcı. Ya Lucescu teknik direktör melekelerini kaybetmiş ya da bu işi yapamayacağına ikna olmuş. Söyledikleriyle yaptıkları arasında dağlar kadar fark var. Oynayanlar var oynamıyor! Yol yakınken tazminatını alıp gitmek istiyor.
3 YORUM
 • egemen-usturaci 14.11.2017 05:07:24
  1

  Lucescu gönderilirse Türkiye kayıp eder,Hoca geleceğin kadosunu kurmaya sitem oluşturmaya çalışıyor, yazacak birşey bulamayanlar lıucecuya saldıran pirim yapmaya çalışıyorlar,Derval GS da ilk geldiğinde buna benzer tepkiler almıştır sistem oluşturmak, birbirlerine tanımayan futbolcuları hazırlık maşları yaparak kaynaştırmaya çalışıyor,engelemeli yollardan geçiyor bu kolay olmayacak bu tip sistem oluşturmak isteyen hocalar çok zorluklar ile karşılaşmıştır,lucecuya zaman vermemiz gerekir,Türk futbolcu kazancaktır, lucecu nasıl bir Milli Tkaım aldki ne bekliyorsunuz ağır elştiriler yapıyorsunuz iftiralar atıyorsunuz.

 • egemen-usturaci 14.11.2017 05:15:51
  2

  Lucescu ya Dünya Kupasında yarı finel oynamış milli takım teslim etmedik beyler,Lucescuya nasıl milli takım verdik önce ona bakalım,enkaz verdik kazamız büyüklüğünde ülkelerin milli takımlarından farklı yenilgi aldığımız günleri çabuk untmuşuz, Hoca hazırlık maçı yapıyor genç futbolcuları kaynaştırmaya tecrübe sahibi yapmaya çalışıyor bilen bilmeyen Dünya kupasını katılmayı kayıp ettik gibi kıyameti koparıyorsunuz,Nihat gibi densizler isitfaya davet ediyor,uzun yıllar Milli Takımı Türk hocalar çalıştırdı neden Dünya Kupalarına götüremediler, Fatih Terime.Oğuz Çetin,Abdullah Avcıya yıllardır katlandık ,kazamız Büyüklüğünde ülkelerin milli takımlarında farklı yenilgiler aldık kimseden çıt çıkmadı,Dünya ya rezil etmişlerdi,Fatih Terim Oğuz Çetin,Abdullah Avcıyı neden gönderin gitsin kovun gitsin demediniz,Lucescuya 2 ay katlanamıyoruz çünkü başarılı olacak Türk hocaların foyasını ortaya çıkaracak,

 • feridun-karayilan 14.11.2017 05:25:34
  3

  süperliğ ve TFF liği takımalrı sahaya kaç yabancı ile çıkıyor ona bir bakın Lucecu Milli Tkıamı kimler ile oluşturuyor yedek futbolculardan gurbetci futbolculardan oluşturmaya çalışıyor be insaf. Milli Takıma hazırlık maşları yaptırarak genç futbolcuları milli takımıa oturtmaya çalışıyor Lucescu gelmeden milli takım neydiki,Lucescu çok güzel şeyler yapacak.Aldığı Enkazı onaracak bu güne kadar hiç bir Türk Hocanın Volkan Demirel,Emre belezoğlu,Arda Tıuran,Caner Erkin.Sabri sarıoğlunu milli takımdan uzaklaştırmaya cesaret edemedi,Lucescu bir maş sonrası ne olduklarını anladı kadro dışı bıraktı gençlere şans veriyor hazırlıyor kaynaştıryor,Yeni yüzler Milli Takıma kazandırmaya çalışıyor bu engebelei yıoldan çıkacak,Milli Takım oluşturacak,bu futbolculara ilave olarak FB M,Ekici Hasan,GS Başakşehir Mevlüt, Kerim, Tunay, TS Olcay,Osmanlı Serdar,Bursa Yusuf,Karabük Ceyhun,Depertivo Emre,FC Şion Salih;Darmstadt Hamit ,Aytaç Sulu,ilave edilecek,Fatih terim ve Abdullah avcı çık dahamı başarılıydı,neden Terime Avcıya verilen şans,sabır imkanlar Lucescuya verilmiyor.