ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Büyüksün Baba!

26.02.2018

Robinho’lu Kone’li Yiğido durdu, Göztepe coştu... Ba, 35’te jeneriklik vuruşla ağları havalandırdı, Göz Göz 6 hafta sonra kazandı. Maç sonu İzmir’de ‘Demba Ba’ tezahüratları vardı.

Sezona iyi başlayan ama son 6 hafta galibiyeti unutan Göztepe, 2018 yılının ilk 3 puanını almak için sahaya çıktı. Son haftalarda yıldızı Robinho ile iyi sonuçlar alan Sivasspor ise İzmir’e puan için gelmişti. 5’te Sabri ortaladı, Sivas defansından seken topa Gouffran uzaktan şutladı, Tolgahan başarılıydı. 9’da Sivas’ın ilk atağı geldi. Robinho’nun serbest vuruştan ceza alanına gönderdiği topa kale önünde Medjani kafayı vuramadı. 11’de yine Sabri-Gouffran organizasyonu sonuç getirmedi. 15’te Demba Ba’nın yakın mesafeden şutu Tolgahan’ın başına çarpıp dışarı çıkınca Bornova yıkıldı! 

Atak var, sonuç yok 

35’te Demba Ba’nın rakibinden topu sökmesi, şutu ve çatala vurup ağlara göndermesi müthişti: 1-0. İlk yarı bu sonuçla bitti. 49’da N’Dinga’nın sert şutu yeni başlayan devreye heyecan getirdi. 54’te Cryiac pozisyona girdi, çalımla Günay’ı ekarte etti, ama şutu dışarı gitti. Sahadaki dengeli oyunda ibre maçın son bölümüne kadar Sivas’ı gösterdi ama bitirici vuruşlar yoktu. En net fırsatlardan birinde 82’de Kone’nun pasında Robinho pozisyonu harcadı. Göztepe bu sonuçla 2018’in ilk galibiyetini alarak taraftarını uzun bir süre sonra sevindirdi.
0 YORUM