ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Siyah inci

13.01.2008

Herkesin forvetlerine imrenerek baktığı Galatasaray, Necati ve Hasan Kabze gibi iki önemli futbolcuyu gönderip, üstelik son derece ucuz bir maliyetle Nonda'yı aldığında şüpheyle karşılanmıştı.

Herkesin forvetlerine imrenerek baktığı Galatasaray, Necati ve Hasan Kabze gibi iki önemli futbolcuyu gönderip, üstelik son derece ucuz bir maliyetle Nonda’yı aldığında şüpheyle karşılanmıştı. Nonda’nın ilk devredeki performansıyla Sarı-Kırmızılı futbolcular, şampiyonluk için camiayı havaya sokacak bir skorla sahadan ayrıldılar.
Nonda, Servet’in kafasını diziyle kontrol edip gol yaptığında henüz maçın başıydı. Galatasaray 8 pozisyona girip, devreyi 3 golle tamamladığında, Nonda 5 pozisyonda başrolü kapıp ve 2 golle gripten bir ayda kurtulan hocasının itibarını kurtaran ilaç işlevi görüyordu.
Feldkamp, Hasan’ı kadroya almayıp disiplin gösterisini sürdüredursun birkaç futbolcunun ekstra becerisi, Rize defansının inanılmaz yan top zafiyeti skoru kolay getirdi. Defansta Servet ve Volkan, göbekte Mehmet Topal ve forvette de Nonda ekstra performans gösterdi. Emrah’ın geldiği kanat iyi kapatıldı. Ancak Arda ve Barış’ın içeriye kat etmesi, Uğur’un etkinliğini azalttı.
İki küçük not: 1) Bouzid çok iyi bir insan olabilir. Ancak bu düzeydeki bir takımın stoperi değil. Song gelene kadar onun yerine Mehmet Güven kullanılabilir.
2)İlk kez yan toplar bu kadar etkiliydi. 1.85’ten uzun beş oyuncu varsa, yan toplar bel hizasında değil en kötü dün geceki gibi kullanılmalıdır.
Rizesporlu futbolculardan ve oyun planlarından da bahsetmek isterdim. Ama mümkün değil: Yoktular! Galatasaray’ın 5., Nonda’nın 3. golü Galatasaray’ın becerisini Rizespor’un içler acısı halinin bir belgesi mi? Yorumlamak zor. En iyisi atanı alkışlamak.

0 YORUM