ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Nonda...

29.10.2007

Bordeaux mağlubiyetinin moralsizliğine ve Lincoln, Linderoth, Hakan Şükür ile Sabri'nin eksikliklerine rağmen Feldkamp bir de yorgun Barış ve Uğur'u kulübeye çekiyor, acemi Bouzid ve Hakan Balta'yı sahaya sürüyor ve Galatasaray, Denizlispor'u eziyorsa, Türk Futbolu iyice tartışılmalıdır.

Bordeaux mağlubiyetinin moralsizliğine ve Lincoln, Linderoth, Hakan Şükür ile Sabri’nin eksikliklerine rağmen Feldkamp bir de yorgun Barış ve Uğur’u kulübeye çekiyor, acemi Bouzid ve Hakan Balta’yı sahaya sürüyor ve Galatasaray, Denizlispor’u eziyorsa, Türk Futbolu iyice tartışılmalıdır.
Şaka gibi bir maçtı... Souleymanou topla cilve yaparken, Ümit samimi bir presle zoru başardı, topu kaptı ama kolay olanı yapamadı, boş kale yerine topu auta bıraktı. Çabuk oynamak yerine acele oynayan, üzerinde baskı yokken dahi anlamsız top kayıpları yapan iki takım... Yorgun ve ideal 11’den yoksun Galatasaray’ı oyunun hiçbir bölümünde zorlamayan inanılmaz bir Denizlispor. Ve gerçek bir dünya yıldızı Hasan Şaş ile piyangodan çıkmış gibi gözüken bir transfer; Nonda. Hasan 35’te mükemmel bir pas attı, Nonda Galatasaray’ı öne taşıdı. 47’de Bouzid neden oynamadığını gösterdi, Serhat’ı indirdi. Kratochvil’in penaltısı beraberliği getirirken Denizlispor’un kaleyi tutan tek şutu olarak istatistiğe geçti.  Sonraki 21 dakikada Galatasaray golle bitebilecek 11 pozisyon yakaladı. İkisi defans oyuncularından dönerken 5’i Souleymanou’nun kucağında kaldı. Oyunu kendi kalesine 30 metrede oynayan Denizlispor ucuz atlattı. Souleymanou, 86’da Servet’in kafasını mükemmel kurtarırken 3 puanı hakeden Galatasaray’ın kaderi Bünyamin Gezer’in 90’da çaldığı düdüğe kaldı, penaltıydı.

0 YORUM