ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Ne demeli?

20.12.2007

UEFA'da Bayern ile final oynar denilen bir kadro var. Gruptaki takımlar Türkiye Ligi'nde orta sıralarda yer bulmakta zorlanırlar. Bordeaux turnuvayı ağırlıklı olarak yedekleriyle götürüyor, Panionios maçına suyunun suyuyla çıkıyor.

UEFA’da Bayern ile final oynar denilen bir kadro var. Gruptaki takımlar Türkiye Ligi’nde orta sıralarda yer bulmakta zorlanırlar. Bordeaux turnuvayı ağırlıklı olarak yedekleriyle götürüyor, Panionios maçına suyunun suyuyla çıkıyor. Galatasaray’ın Wien’i yenmesi halinde, Bordeaux’nun Panionios’tan beraberlik koparması bekleniyor. Daha maçın 20. dakikasında Panionios 2-0 yapınca, umutlar yerini mucize temennilerine bırakıyor. Galatasaray bu arada kah kaleci çalıştırıyor, kah topu gökyüzüne gönderiyor. 75. dakikada 2-2 haberi geliyor. Ama Galatasaray şuursuzca oynuyor ve yine atamıyor. Maçın başından sonuna kadar sol tarafta Volkan yalnızları oynuyor, sağ taraftan gelen Galatasaray’ın kanat oyuncuları orta yapmıyor şişiriyor! Birkaç pozisyonda da kaleci devleşiyor.
87’de tribündeki Galatasaraylı taraftarlar sevinçten kuduruyor, çünkü mucize gerçek oluyordu.  Bordeaux’nun bulduğu üçüncü golle tur atlamayı garantiliyor, Galatasaray gol atmadığı bir maçı galibiyetle bitiriyor.
Böyle olmamalıydı. Tarihinin en büyük yatırımını yapan Galatasaray, bu gruptan minumum 10 puanla çıkmalıydı. Lincoln, Linderoth ve özellikle Feldkamp sahada olmalıydı. Ben, hayatımda böyle bir şey görmedim. Feldkamp’a şanslı demek yetmez, şans kelimesi çok yetersiz kalıyor. Galatasaraylı futbolcular, kan kusturdukları taraftarlarına bir zafer borçlular. Hezimetlerle gelen sonuç, başarı sayılmaz.

1 YORUM
  • Cemil_Terzi 20.12.2007 09:18:44
    1

    Bir Fransız Bir Yunan Bir Aslan Varmış.. Fransız , Yunanlıya Acımamış Ve Şaşırtıcı Bir Şekilde Maçı Kazanmış.. Aslan O Sırada Ne Yapmış ? "Miyav" Demiş...